Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz imis #102538 üzenetére

    Engem a kamera (első sorban a videós rész) beállítási hiányosságai zavarnak a Zopoban. Ezekhez a SOC nem enged belenyúlást 3rd. party appok számára. Abban bíztam, hogy a más GPU miatt, talán a P7000 kicsit más lesz. De látva a kezelőfelületet, ez nekem nagyon "egyenszoftvernek" tűnik, úgyhogy nem sok esélyt látok a változásra. A wifiről még nem sikerült kiderítenem, hogy ac -s, vagy "csak" n -es. Viszont úgy tűnik, hogy 4.4 -gyel jön, Lolli update ígérettel. Ez jó, mert nagyon fájna, ha egy 5.0 -ás Lollival kapnám. Akkor már legyen 5.1, amire viszont csekély esélyt látok. De legalább az IMX214 -es modul biztosnak látszik. A gyáriak nem nagyon halmozzák el a népet infókkal, de az előrendeléses példányok esetében cáfolták a plegykákat és megerősítették, hogy azok IMX214 -gyel lesznek szerelve. Mondjuk, ez nem sokat ér ütős szoftver nélkül.

    aytukabozs:
    Persze, ennyiért lehet kötni kompromisszumokat. A Zopo az első chinafonom, tanultam belőle. Nem arról van szó, hogy nem jó teló. Csak kiderült, hogy amikről úgy gondoltam, hogy na, majd én...., azok nem egészen úgy működnek. Ez viszont nem hiba, vagy egyedi, Zopo jelenség. Minden chinafonon bele lehet futni meglepikbe. Nekem egy mikroSD -s, dual SIM -es Nexus6 lenne ideális, de olyan nincs és nem valószínű, hogy valaha lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák