Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • atesss

    addikt

    Üdv !
    Okostelefonokra keresnék VOIP alkalmazást, ami univerzális, tehát be tudom írni manuálisan is a VOIP szolgáltató adatait.
    Mind a 4 elterjedtebb platformra kellene majd: Symbian (leginkább S60 3rd Ed - N73, E52 - bár lehet utóbbi szintén gyárilag tudja), WinMob (5 és 6), Android, IPhone.

    Jelen esetben ugye az Androidot kérdezném, de ha a többire van ötletetek az is jöhet.
    Azt tudom, hogy régebben egy Nokia E51 ezt beépítve tudta, ott be tudtam állítani a SipDiscount-ra (mondjuk egy elég részletes leírás alapján).
    Most amúgy a két szolgáltató amit használnék valószinűleg az Actionvoip és a VoipWise lenne.
    Jó lenne ha tudna olyat, hogy ha van elérhető Wifi, akkor automatikusan arra csatlakozzon, és arról menjen a hívás, a mobilnetet csak akkor használja, ha nincs más.
    Illetve egy kis statisztikát sem árt ha tud csinálni, meg esetleg adatforgalom mérést (és akár riasztást) közvetlenül a program.

  • atesss

    addikt

    válasz sssz #8976 üzenetére

    Köszi, a fring már rémlett korábbról, de csak WinMob-ra. Ezek szerint akkor van mindenre.

    Fel is raktam az N73-ra, csak nem működik a Voipwise szolgáltatása rendesen. A program elvileg megy jól a mobilon, bejelentkezik, stb., de amikor próbálok hívni vele, azt mondja be, hogy "lejárt az ingyenes (kipróbálási) hivási lehetőségem" (ez amúgy 5 perc csak - de próbának pont jó lenne, és kellene).
    De a Windows-os alkalmazással meg működött ezután is - ott nem járt le az ingyenes hívási lehetőségem...
    Valamiért a mobil alkalmazás nem engedi a kipróbálást, pedig pont ez lenne a lényeg. :F

    Ja és fring alól sem megy, elkezd hívni, azt jelzi mintha kicsöngene, de a másik oldalon (a vezetékes telefonunkkal) semmi sem történik. Aztán egy kb. 8-10 másodperc után megszakad

    [ Szerkesztve ]

  • atesss

    addikt

    válasz sssz #8995 üzenetére

    Elvileg úgy nézett ki, hogy meg van az ok: SIP használata esetén másféle árazást használ a VoIPWise: [link]
    Eszerint az (elég régi) leírás szerint csak ők, de aztán kipróbáltam a VoIPDiscount-al is, ott is ugyanez volt a helyzet. :F

    Használ itt valaki VOIP szolgáltatást a telefonjáról ?

Aktív témák