Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BigBear

    senior tag

    Sziasztok
    Egy kis segítséget kérnék, hátha ti már találkoztatok olyan programmal, amire szükségem lenne.
    Már majd egy éve használom ezt a kis telefont és szeretem is az android rendszerrel együtt, de sajnos van azért pár dolog, ami az őrületbe kerget néha.
    Szóval amire szükségem lenn, az egy normális, gyors, egyszerű híváslista alkalmazás. Jöhet tárcsázó is, meg telefonkönyv is persze. Mert sajnos amivel eddig találkoztam, az egyik sem volt képes megközelíteni sem a régi egyszerű nem okos telefonomnál megszokott listázást. (Egyébként egy G600 volt.) Az elvárásom mindössze annyi lenne, hogy egyrészt kezelje az összes hívásomat (tehát ne csak 1 hónap, vagy x hívásig visszamenőleg), lehetőleg név szerint rendezve, ezen belül pedig időrendben. Azaz a név látszódjon, csoportosítva, idő szerint (mikor történt a hívás) lehetőleg látszódjon az időpont is a név mellett, valamint a hívások száma. A néven belül pedig meg lehessen tekinteni az összes adott számra ment hívást.
    Ha ezt egy átlagos gagyi telefon tudja, akkor a droidra miért ilyen nehéz ezt megoldani vajon? Vagy csak én keresgéltem rossz helyen? (Phonebook 2, acontact, acontacts, dialer one, Call log manager pro, Youlu address book meg még pár másik kipróbálva, de egyik sem volt az igazi. Ha össze lehetne gyúrni, a Call log manager pro-t meg a dialer one-t...)

    Update: a Go Contacts sem vált be sajna...

  • BigBear

    senior tag

    válasz magic-box #11684 üzenetére

    Köszi a tippet, próbálgatom is.
    Eddig nem rossz...

    hoppá.... egy hiba.... egy elindulás után kiléptem és nem tudtam elindítani a programot. Na most mi van...

    [ Szerkesztve ]

  • BigBear

    senior tag

    Na, újraindítás óta látszólag oké. Kicsit lassú, de az eddigi legjobban összeszedett program azok közül amiket próbáltam.

Aktív témák