Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foose

    addikt

    válasz laci laci #6234 üzenetére

    Na ugye hogy ugye,romcsere közben is összeomlik,mégsem mondja azt senki,hogy pfúúú azt nem lett volna szabad. :) Csak engem azért bosszant,mert nálam ilyenről szó sincs. Nevetségesnek tartom,hogy ilyen szinten hihető,hogy annyira összeakad némelyik app,hogy összeomlik a teló. Akkor semmit se merjen az ember felrakni? Persze lehet hogy a memkari hibás,mert végülis amit írtál,ezt szűröm le. De akkor másfél hónapig (vagy picit kevesebb ideig)miért működik rendesen? Értesz?
    (#6233) batai15 Olvass vissza légyszves,azzal kezdtem a mondanivalómat,hogy újra volt pucolva minden...
    (#6236) hunfatal Ha azt akarnám hogy esetleges hibát pénzért csináljanak meg,nem vettem volna garanciás telót,meg akkor tojtam volna első perctől a garira,és rootoltam volna a telót. Ezeket szerettem volna elkerülni hogy élni tudjak a garival. De most ez abszurd hogy van egy garis teló,ami nincs buherálva,egyszerűen csak összeakad rajta valami app,én meg költsek rá isten tudja mennyit hogy postázzam,vagy utazzak vele?? Na ezt biztos nem. Akkor vettem volna gari nélküli telót. De még akkor sem...

    [ Szerkesztve ]

    Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Új hozzászólás Aktív témák