Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz ElektrikusDE #125229 üzenetére

    1.: Ez ugye, csak vicc! Miért ne használnám? Mi rosszat (értsd: szabályba ütközőt) tettem, amiért nem használhatom? Németországban vagyok és egy regisztrált német kártya (is) van a telómban.
    2.: Eddig ez történt. A kérdés az, hogy mi lesz akkor, ha ezt a Google lépése után megakadályozzák?
    3.: Na, ez érdekes. Próbáltam, de nem jutok vele dűlőre. Bevallom, nem is találom, hogy ezt hol/hogyan kell megadni. Találtam vmi "további módok" opciót a Playen, de az átirányít a Play kliensből vmi webes felületre. Némi fantáziával én ezt úgy érzem reálisnak, hogy előttem áll három ember. Az AldiTalk képviselője ad egy hatalmas pofont a Google képviselőjének, amiért az egy Androidos telón nem teszi lehetővé kliensből a kezelést. A Google képviselője ad egy szintén hatalmas pofont a Telenor illetékesének, amiért az nem képes olyan partnerrel szerződni, amelyik a waldshuti kamion terminálban olyan netet tud biztosítani, amivel a Telenoros kártyámmal bejönne a Google webes felülete. A Telenoros muksó meg azért keverne le az Aldisnak, mert mindkét kártyánál az E-Plus a helyi szolgáltató, ezért itt mindkét kártyával csak Edge van. Ez a körbepofozkodás addig menne, amíg valamelyik nem lép az érdekemben.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák