Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    Revive!

    Bár nem újraélesztés a cél, de a hétvégén leszedtem az új kliens, az nem indult el. Ment a report a FC-nek. Régi motoros verziót lekaptam és az már beengedett. Fura volt látni, hogy mennyi karaktert eszkabáltam össze.

    Gondoltam elkezdtem nulláról, de meglepően akadozott, pedig nettel se volt gond, gép is gyorsabb, mint 6-7 éve. És persze tömeg se akkora, mint régen, de szerencsére meglepően sokan játszanak még vele.

    De egyedül elég unalmas és lassú, mert hát oké, hogy a kezdő helyen 15-ig happy vagyok, utána subway 25-ig. De team nélkül még a Sub is lassú. ToTW-ra nem is merek gondolni.

    Szemtelen kérdés, de tudtok valami hasonló játékot? Akár Single player-ben. (Van is bűntudat, de ez van.)

    Itt ami nagyon tetszett
    > rengeteg és nagyon változatos kasztok (MA, crat, fixer,engi,NT,.....)
    > szintenként nem 1 pont, hanem rengeteg pont, aminek szétosztásakor akár egy pont is döntő lehet tulajdonságok továbbfejlesztéséhez. (És tulajdonság hatással van tulajdonságra, bár ezt ma már synergy-nek hívják :) )
    > twinkelés. És ha leesnek a buffok, akkor a magamra aggatott cuccok nem lesznek inaktívak.
    > PK nem nagyon van, max hasonló szintűek próbálhatnak belémkötni.
    > Sci-fi hangulat nagyon átjön.

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák