Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Egy másik fórumból irányítottak ide, hogy olvassam el az összefoglalót (is)...
    Amit ott láttam az nekem már a bőség zavara...
    A samsung 2 éves okos tv-hez /6400-as modell/ akarok majd venni egy mini pc-t, mert nem vagyok elégedett a tv okosrészével...
    2 Gb memória, minimum 8 Gb háttér, de inkább 16-os legyen, androidos, hogy tudjak feltelepíteni rá play-ből appokat, (normális böngészőt, amivel nem gond egy-egy sport közvetítés streamjét nézni, mert a samu saját böngészője legtöbbször nem képes rá... Appokból is kell(ene) az ustream, és más stream progik.)
    Olyan legyen, hogy elbírjon egy 500 Gb-os külső vinyóval, /ntfs, tudja kezelni/ ha egy mód van rá... de, ha nem megy, majd veszek egy 64 Gb-os pendrive-ot, és azt dugom rá/
    Ha lehet appot telepíteni, akkor (talán) már nem lehet gond a műsorok kódolatlan rögzítése avi-ban, vagy akármiben, hogy le tudjam archiválni és másutt is tudjam nézni. (mert a Samu-st nem tudom...)
    Mivel a tv-m 1 tuneres, de azt írták, ha csatlakoztatok valamit rá, akkor "előlép" két tuneressé és működik rajta a pip... Így az is érdekelne, hogy egy tuneres mini pc mennyivel drágítaná meg az árat. /Jelenleg mindigtv családi csomagom van a tv-zéshez, CA modullal a tv hátulján/
    Az összefoglalóban sok típus fel lett sorolva, így inkább itt kérdezem meg, hogy stabil működésre mit ajánlanátok. /25$-90$-ig írtátok a (belépő) árat, segítsetek kiigazodni, ha kérhetek ilyet./
    A lejátszás nem annyira lényeges, mert a samu mindent lejátszik, csak (néha) a film utolsó 20 percét nem hajlandó, így sokszor a pc-n fejezem be a filmnézést, ami + macera...
    A PC összekötése kábel nélkül /ezen eszköz segítségével/ a tv-vel is tetszene, de nem igazán értettem a leírást és a hogyant... :F Igaz a pc-m is megérett már a kidobásra, mivel első generációs 2 magos alap modell, de nem várható előrelépés...

Új hozzászólás Aktív témák