Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozy84

    senior tag

    válasz Joshi #89822 üzenetére

    Az akadást nem arra értettem. Hanem a LAN/Wi-fi-re. 2,4es WiFi-n az első másodpercbél megállt és kb úgy is maradt. Szerintem ez lett volna a 100as LAN-nál is. De szerencsére gigabites :))
    Meg pl a borítókép letöltése stb. Tök jó. Jobb a menüjét, stb. A Med600 is letöltötte az elején. Aztán sok évvel ezelőtt egyszer csak szétcsúszott össze-vissza kivehetetlen borítókat szedett le.
    Na mindegy. :)
    Végre lecseréltem az erősítőm és médialejátszót is és most már 4K-s filmeket nézhetek. Neked köszönhetően még a Nas-t sem b@sztam ki az ablakon. :D És most az is működik.
    Az Onkyo 608 és a Med600 tök jó volt 10 éve. De kb 5 éve akartam lecserélni mindent. De most jött össze. Nyilván ebből az erősítő volt a húzós anyagilag. Ettől a CE dologtól meg mindig tartottam. Programok ide oda Reset telepít letölt. Tök kínai volt. Ezért csak Dune/Zidoo és társaiban gondolkodtam amik meg inkább 100k mint 50.
    De mivel segítettek így most tök jó. :)
    Tesómnak mondtam ezt a sztorit.
    Ő sem mer belevágni mert nem ért hozzá. Mondtam neki, hogy majd segítenek itt a fórumban. De szerintem így sem fog belevágni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák