Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

Új hozzászólás Aktív témák

  • esicyhun

    tag

    válasz FingR86 #83076 üzenetére

    Köszi a választ, ezt néztem, alapból ki van kapcsolva és nálam is így van, mégis minden HDR-ben megy.

    Közben sikerült beállítani, eléggé nyakatekert a dolog, szerintem én egyedi boxot kaptam. :)

    A lényeg: valami marketing vagy nem tudom milyen őrület miatt, az én boxomon a HDR mindig megy alapból. Már a boot képernyő is HDR. Fura volt, hogy az android nem rootolt, ilyen kínai boxom még nem volt. Memória és net rendben vannak amúgy. (4/32, 1000)

    Szóval ahogy meg tudtam oldani:

    Bebootol szépen a CoreElec, már a boot rész is HDR. A tonemappingot hiába kapcsolgatom, hatástalan, off/on/auto állásban is mindig megy a HDR. A CoreElec menüjéből visszabootoltam androidra, ott a kijelzőfelbontás beállítás alatt van a HDR mód kapcsoló: always on/adaptive. Persze, hogy always on-on volt. Ezt átállítottam adaptivera, reboot, bejön a CoreElec és minden rendben. Innentől kezdve a box nem írja felül a CoreElec tonemapping beállításait, működik ahogy kell. Leállítás után is megmarad.

    Ha viszont kihúzom a pendrájvot, amiről megy a CoreElec, és a kis mikrokapcsolóval bootolok be újra, akkor ezt az egészet újra be kell állítanom.

    Fura, hogy másnak nincs ilyen problémája? Nem létezik, hogy csak nálam jelentkezik. LG TV-m van.

    Valaki, aki sokkal jobban ért hozzá tud erre magyarázatot adni? Egy android rendszerbeli beállítás miért befolyásolja a CoreElec működését?

    Amúgy a box szuper, melegszik ugyan, de majd fabrikálok rá hűtést.

Új hozzászólás Aktív témák