Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz insight #78058 üzenetére

    A CEC az soha sem volt tökéletes és nem is lesz. Első körben minden készüléken a CEC-et alapra helyezném majd a HDMI-n csatlakoztatott készülékeket lecsatlakoztatnám. Először csatlakoztasd az Amlogic boxot, állítsd be a CEC-t ahogy szeretnéd majd utána az Apple TV-t és azt is állítsd be. Nem értem ezt az azonosíts dolgot, nincs Samsung TV-m de ilyennel nem találkoztam. Apple TV CEC Panasonic, LG, Sony TV-kel hibátlanul működött, de én inkább nem használom, Logitech Harmony az összes létező CEC problémát semlegesíti.
    Nálad a problémát nm az Apple TV okozza hanem a TV azonosítása problémás, ha ezt megoldod akkor szerintem nem lesz gond, bár ahogy előző hsz-ben írtam, simán lehet, hogy a TV távja kapcsolja a boxot. LG TV-vel a Minixet, a GT-Kinget és az X96 Air-t is be tudtam kapcsolni a TV távjának valamelyik gombjával, volt amelyik a TV OK-ra kapcsolt be és volt amelyik a TV lefelé nyílra, szóval ezeknél a boxoknál ilyenek is vannak. Khadas boxokat pl. nem kapcsolta be ua. a TV távja, illetve csak LG TV-nél tapasztaltam, többi márkánál nem volt ilyen.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák