Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz DoItYourself #4602 üzenetére

    Köszi a linket, de csak az 1 gigás Beelink-kel tudok játszani, azon meg nem hiszem, hogy jobb lenne, ill. a wines mini pc megrendelésével igazából egy kicsit aktuálitását is vesztette a dolog, csak envagyok kollégát szeretném kifaggatni róla, hogy nála használható tempóban működött-e az ubuntu, és ha igen, akkor ez minek volt köszönhető - hátha később újra nekiugrok ennek a dolognak.

    Egyébként fura, hogy senkinek nem izgatja a fantáziáját a topikban. Vagy mki ezzel nyomul, de nem ír róla. :) Mindenesetre alig kerül szóba. Én már egy MK809III-asra is tettem linuxot, majdnem meg is ütötte a használható szintet, de aztán inkább eladtam: vagy menjen gördülékenyen, vagy sehogy! :)

    (#4606) Mankó Előbb ki szeretném puhatolni, hogy van-e értelme letúrni a droidot - feleslegesen nem szeretném. Vagy berendelek egy gyorsabb kártyát. De ha megjön a wines Beelink, akkor a Mini MX úgyis megy a fiókba, tartalék médiaplayer/netezős gép státuszba, a Mini MXIII-on pedig az esetek 80%-ában a droid megy (YT és játékok), a maradék 20%-ban pedig LE, szóval ott nincs helye linuxnak. Majd ha egyszer nagyon ráérek, akkor kiveszem a fiókból a Mini MX-et. :K

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák