Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterk

    senior tag

    válasz meridaharcos #42581 üzenetére

    Igen, tud 4K youtube-ot, de nem a playstore-ból letölthető hivatalos youtube appal, hanem egy másikkal. Az app neve "smartyoutubetv", google kidobja. Sideloadolva lehet telepíteni.

    A BB2 egyébként gyári firm-mel Widevine L1-es. Illetve ..... közben azt hiszem megtaláltam a firmware-ben DRM-t érintő részeket, ezeket át lehet emelni elvileg bármelyik firmware-be, csak újra kell fordítani. Na, ez az amire nekem se kedvem, se időm nincs. :) De megoldható. A youtube-hoz egyébként nem is kell ez a licensz. A gyári appal licenszestül sem megy 1080p fölé, ezzel a smartyoutube-al meg anélkül is.

    A netflixhez ha jól tudom akkor kell. De ezzel kapcsolatban is sokféle infót olvastam, és csak a fele passzol azzal, amit én tapasztalok. Pár napja olvastam azt hiszem freaktabon, hogy sokan panaszkodtak, hogy aug. eleje óta nemhogy HD-ben, de egyáltalán nem megy a netflix app nekik. Kivágja a usereket azzal az üzenettel, hogy a box nem támogatott. Állítólag csak a hivatalos android boxokat támogatják ezen túl (amazon box, android box, nvidia box, stb.). Namost ehhez képest nálam - most, este próbáltam ki - a sony android TV-n simán megy a TV-vel előtelepített nexflix appal a 4K. Várni kell egy 15-20mp-et mire felkúszik a felbontás 480p-ról, de aztán stabilan beáll és tartja 4K felbontást.

    Emlékeim szerint a BB2-n jött a HD amikor délután néztem, de lehet, hogy rosszul emlékszem. Csak éppen elindítottam és belekukkantottam. Most CoreElec-et bootoltam a géppel, ami éppen scrapeli a médiatáramat. Nem akarom félbeszakítani egy reboot miatt. Holnap napközben majd átbootolok és megmondom, hogy mit tapasztalok. (a netflix előfizetés sem mindegy, 4k-hoz a legynagyobb csomagra kell előfizetni).

    [ Szerkesztve ]

    Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Új hozzászólás Aktív témák