Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz likeaRAINBOW #28508 üzenetére

    Itt írtam a kedenciahelyes lejátszásról és a pixelesedésről. Sajnos azt hozzá kell tenni, hogy droid alatt a frekiváltáskor látszik ahogy a képernyő villan párat, nem olyan simán oldja meg mint a LE. Viszont a Tanix már beépítette pár beta romjába a menüből kapcsolható AFR kapcsolót, ott nem volt ilyen gond, sőt most jönnek ki egy új box-al, igaz az is 905W SOC ahol megemelik az órajelet a 950X szintjére ( ez vagy igaz vagy nem), de a 4K lejátszás max 30Fps-el megy a 60 helyet a 905W-nél, akinek ez fontos annak nem ajánlott nyilván.
    Plusz előbb érdemes kipróbálni az új Amlogic TV Box tool-t is, már beletették az AFR-t ami nem csak kodi alatt működik, de nálam nem jegyezte meg a beállítást, viszont valakinél igen, egy tesztet megér mert egyszerűbb mint a másik megoldás amit leírtam. Sajna amikor írtam ez még nem volt benne a Tool-ban, nem kellett volna annyit körmölnöm. :)
    Az új TX3 Max -nál egyúj droidos felület lesz, ami eléggé hasonlít az Android TV OS-re, úgy tűnik jól fog kinézni. Még nem kapható azt hiszem, kérdés mennyibe fog kerülni és Bluetooth is lesz benne. A TX3 mini-ben viszont már elérhető az AFR kapcsoló a menüben ( beta rom frissítéssel) és mintha itt írta volna valaki hogy kszaq megoldotta a kijelző problémát is LE alatt, nem tudom az a dolog hol tart. Sajnos most nincs itt már tanixom hogy kipróbáljam.
    A képernyő villogásra volt olyan felvetés hogy az androidot nem 60 hanem 50Hz-re kell állítani akkor nem annyira látványos a váltás, de ez nekem mnem minden boxnál jött be. Fájlok cseréjével lehet javítani a dolgon, de az nem általánosan alkalmazható minden boxra így arról kár még beszélni, időm meg nincs most foglalkozni ezzel, januárig biztosan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák