Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifeforce

    őstag

    Elvileg megtaláltam mitől indul újra a készülék ha törlöd a HiMedia launchert:
    \system\framework\android.policy.jar és services.jar
    Sajnos nem tudom itthon kipróbálni, de akinek van kedve kísérletezni, és nem baj ha újra kell esetleg frissítenie, az tegye a következőket.
    Az futeko romból másolja ki az android.policy.jar és a services.jar fájlokat...
    Először töröld a gépről az android.policy.odexfájlt, majd az futeko félével írja felül az android.policy.jar fájlt.
    Ugyan ezt kell megtenni a services fájlokkal, tehát törlöd a services.odex fájlt a készülékről, majd írd felül a futeko féle services.jar fájlal a készülékét.
    Ha ez rendben ment (nem akadt ki a készülék), akkor érdemes nyomni egy teljes gyári visszaállítást.
    Ezután tölts le egy launchert, és töröld a készülékről a \system\app\HimediaLauncher_MG.apk és restert...
    Ha bejön a letöltött új launcher, nyiss meg egy programot, és hagyd úgy 10 percig.
    Ha nem indul újra a készülék, akkor örül, és olyan launchert teszel rá amilyet nem szégyelsz :D
    Ha valaki végig csinálja, írja le, hogy sikerült-e. Ha senki nem vállalkozik rá, jövőhét elején én végig csinálom, illetve megoldom a problémát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák