Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Sontir Fel #371 üzenetére

    asusból oké, de Sapphire-t szeretnék 101k-ért, maximum :C

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • kasa85

    őstag

    válasz Sontir Fel #371 üzenetére

    Egész tűrhető lenne az ára,bár ahogy alakul a helyzet fogja az még a 150e forintot is súrolni :(((
    Na nem vész madárkodok enélkül,is eléggé ki látástalan a helyzet mindenre kifolyólag,majd meglátjuk amikor a raktárakat megtöltik teljesen,és eladják a megfelelő áron amit be kalkulálnak jelen helyzetben.
    Gondoltam milyen f@sza lesz most egy másik kártyát is ki próbálni ami 1magon hozza kis híján az én cf kombómat,de ahogy lenni szokott megint csúnyán a pofámra estem :((
    Ha minden igaz az enyém is módolható,de inkább hagyom a francba minek az ha a monitorom 60képkockát tud egy másod perc alatt meg jeleníteni.
    Nekem nem nagyon számít ha 100fps vagy 120 ilyen esetben.
    Akkor jó ha olyan a játék motorja ami 60FPS felett is kissé darabos mit pl:a BFBC 2,és a BF3 motorja.
    Ha olyan ultra fos mint a Crysis 2 High tex+DX11 csomagja oda is érdemes lehet max azért a 5FPS ért.
    A friss ropogós The Elder Scrolls V: Skyrim is leszerepelt nálam miután ki derült hogy egy optimalizálatlan sz@rkupac.
    Írtak a fejlesztőknek,hogy pár módosítással meg lehetne oldani bő 150% sebesség többletet,mire válsz képen elutasították,hogy a javító csomagba nem fogják javítani :(( :o :W :o .
    Persze ez azoknak a legnagyobb érvágás akik nem tehetik meg maguknak,hogy olyan kombója legyen mint az itt lévők nagy többségének.
    Roh@dt egy világ ez minden téren .

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák