Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLucZ

    addikt

    válasz Pala #18452 üzenetére

    hát az első pálya az az esős az brutálisan megette a gépet még belső tereken is, levettem highra de igy sem elég gyors itt is belassul 40-45 fpsre harcokban vagy ha nagyobb térre nézek 40 alá is, a slussz poén hogy 4.8 Ghzes 3570k-val is voltak cpu limites helyzeteim, azt észre vettem hogy mind1 hogy ki van kapcsolva az élsimi vagy fxaa vagy smaa2txen van, ugyanolyan az fpsem, valami rohadtul eszi az fpst, mi az? shadows?shading? jo lenne tudni mi az, mert akkor offolnám, persze ha nincs nagy hatással az összképre

    ehhez a gaméhoz 3 gpu kell érzésem szerint, sztem itt felejtős a min 60 fps, mediumon meg lejjebb a tököm se akarja tolni akkor inkább nem játszok vele :D

    cpu limites szituk inkább a bejátszásokban voltak, de nem vágom akkor mi eszi a cput egy sceneben, ennyire amd proci párti lenne a game? amúgy nagyon szép a játék highon is, sztem van előrelépés a cry2höz képest nem is kicsi, sokkal jobban néz ki, nincs már az a gusztustalan konzolszaga a játéknak, csak hát na, nem lett volna rossz fullon tolni min 60 fpssel :D de hiú ábránd tudom :) ha betolnék még egy 7970est akkor se lenne min 60 fpsem, 45-50re bemenne akkor is nagyobb harcokban

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák