Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThodEE

    őstag

    válasz Cybertrone #4889 üzenetére

    Oszt ha tudnám megmondanám, de nem tudom mi lelte.

    Szitu:

    Kiírta hogy frissülne a win indítsam újra.
    Újraindítás helyett egy kékhalál nézett rám.
    Itt volt a pont hogy inkább alszom egyet :K
    Reggel tudtam hogy a kékhalál után vagy win re instal lesz, vagy hosszú boot idő.
    Bekapcsoltam, elmentem fürdeni stb, mire visszajöttem ott várt az asztal kis üzenettel hogy nem tudja használni a lapozó filet {ilyen volt már máskor is nem indult el a vinyó amin a lapfájl van újraindítással orvosolható szokott lenni} nyomtam is hogy induljon újra, azóta addig jut el a gép hogy bekapcsolom és az alaplap fullscreen logója bejött és rögtön újra is indult.
    Azóta nincs kép.
    Bios reset volt, memóriából kipróbáltam hogy csak 1 legyen bent, ventiket lehúzogattam, adat tárolókat lehúzogattam, nem javult.

    4890et betettem a helyére és megy a gép, másik gépbe átettem a 7970 és nem ad képet ott se. :( :( :(

    Volt rajta egy EK block, de nyomok nélkül visszakerült rá a gyári, egy apró karc van a gyári műanyag borítón és egyik papír kicsit szakadt, más nem látszik rajta :C

    Hívtam az előző gazdáját hogy kéne a garipapírja mert azt mondta van hozzá, de nem vette fel még, majd ha meglesz a papír akkor megy vissza :DDD

    [ Szerkesztve ]

    http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

Új hozzászólás Aktív témák