Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsiii

    tag

    Sziasztok! Egy kis segítség miatt fordulnék hozzátok. Van egy Asus 7970 Matrix platinum kártyám. Tegnap vásároltam egy komolyabb felbontással bíró monitort. (3440x1440) És most kezdem érezni a kártyám gyengülését. Már többször próbálkoztam egy kis felhúzással, de nekem valamiért nem megy a dolog, vagy itt jönne jól egy kis tanács, hogy lehet nem is lehet kihozni belőle többet. Jelenleg trixx progival próbálokzom. Eddig már próbálkoztam az asus gpu tweak el is , de valamiért ott nem tudtam még ennyit sem változtatni. Sok külföldi fórumon olvastam ezután és láttam, hogy akár 20% teljesítmény növekedést is el lehet érni. Stabilan. 1300-1330 as GPU és 1800 as Memory értékekkel. Azokon az oldalakon leítakat követtem, teljesen átmásoltam az ottani beállításokat. Után 3dmark al teszteltem , de szinte semmi vagy alig volt egy kis pozitív változás, ha éppen nem fagyott meg. Fekete kép, utána visszajött a win, és kis hibaüzenet, hogy a drive működése leállt. Trixx el sikerült valamivel stabilabban 1230/1790 power limint 20 as beállítással picit növelnem a teljesítményt, de csak picit. Mivel full vízhűtésem van, és max terhelésnél sem megy 40 fok fölé a kártyám, úgy gondolom, hogy többet is ki lehetne hozni ebből a kártyából, és el tudnám csúsztatni az újabb kártya bevásárlást. Szeretném kérni a tanácsotokat, hogy mivel tudnék javítani a fentieken.
    Előre is köszönöm Nektek! :R
    proci i7 4770K



    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák