Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karesz501

    senior tag

    válasz BullKoxa #18233 üzenetére

    Nálam a VRM rész nem melegedett 1600MHz mellett sem 70 fok fölé eddig, pedig azt tudtam nyúzni rendesen. Mondjuk van egy olyan érzésem (GPU-Z szerint), hogy mindezt alapfeszen bírja a memória, mert hiába állítom MSI AB -ben az értékeket a GPU-Z mindig ugyanazt mutatja, illetve nem is számít, hogy mit adok neki mert 1650 egyből fagy, 1600 pedig betonstabil :F

    Namost nemtudom, hogy melyik van neked, itt a fórumban a le/föl jelzők használata nem szerencsés mert lehet, hogy én pl. másképp nézem.... A Sapphire felíratú a Tiéd? Nem ígérem, hogy lekapom a hűtést, örülök, hogy a tápcsere után végeztem a kábelek elszuszakolásával és hogy összeállt minden.

    @BeLucz: táp lesz az, hidd el :K Pont ugyanazokat a jeleket adja mint a kevés feszültség, hiszen kevés a feszültsé terhelés alatt, jobban droppol, nem stabil a 12V -os ág. Illetve azt vettem észre, hogy 1200mV fölött szinte mindegy, hogy mit adok tuninghoz, nem skálázódik a GPU hanem fagy. Hidd el, nyüstöltem eleget. Most ez az XFX egy ágon lead max 500W -ot, és minden ok, eddig. Az 1200Mhz-et nem tudta stabilan a GPU-m, most pedig kényelmesen viszi. Volt egy ilyen sejtésem korábban is a CTG-500 -al kapcsolatban, amikor azt vettem még nem 7950 -ben gondolkodtam :B

    @szasanyi: száz szónak is egy a vége, NAGYON JÓ ez az XFX táp, és ennyiért tényleg nem igazán van ennél jobb vétel. Az ipon-os 2 év garancia nem sok, de elég a gyártói +3 -al együtt.

    Life is no picnic!

Új hozzászólás Aktív témák