Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scansat

    tag

    Sziasztok

    Vettem egy HD 7750-es vadonatúj videokártyát. Teljesen új, most jött meg a Clickshop.hu-tól. A bajom az, hogy nincs vele kép. Az alaplap egy G31TM P31. Most egy HD 5450-es passzív van benne. Ezt cseréltem volna. A HD 5450-el működik minden további nélkül. Van a gépen Win7 és Kubuntu, mindegyikkel jó, bárki bármit hisz a Linux vs. ATI problémákról. Ez az új meg nem ad képet. A gép elindul, tölt, és a videokari ventije is megy, csak kép nincs. Se BIOS..se semmi. Próbáltam a subD-t és a DVI-t is. sehol semmi. Tudna nekem valaki ajánlani hozzá egy alaplapot? Tudom én hogy hülyén hangzik gombhoz varrni a kabátot, de ez most így sült el. Elég ramaty állapotban van már a G31. Külön hálókártya van benn gigabitre is. Tápom van, RAM-jaim is. A gép játékra kellene, de nem akarok előre gondolkodni és túl erős alaplapot venni. Olyan kellene ami MOST passzol ehhez a videokarihoz. Előre is köszönöm minden hozzáértőnek.
    És még valami. Tudom, hogy ez is AMD de processzorból Intel beállítottságú vagyok. Persze ha valakinek az érvei meggyőzőek, meg tudok változni. :K

  • scansat

    tag

    válasz StSanya #21315 üzenetére

    Szia

    Köszi a választ.
    Nem tudom jó-e. Bevallom hogy új lévén 100%-ra vettem, hogy jó. Gondoltam, ezeket azért tesztelik mielőtt boltba kerülnek. Másik gépben sajna nem tudtam tesztelni, mert nincs. (a többi gépem low profil-os) A táp elég kellett hogy legyen neki mert majd 500W-os és jóféle. RAM-om van 4Gb DDR3-as....jelenleg a polcon, szóval az még nem is lenne gond. Viszont a bogarat beleraktad a fülembe azzal, hogy úgy kezdted: -jó-e a kártya. S mivel nem szívesen kísérletezek így, még a 14 nap lejárta előtt gyorsan visszaküldtem. Mivel ingyenes szállítás volt visszakaptam a pénzt és nem buktam rajt.
    Igazad van, kezdem az alaplappal + procival ahogy kell. Csapok a videokari árához, és jobban járok.
    Ezt néztem ki:
    http://www.arukereso.hu/alaplap-c3128/msi/h97-gaming-3-p230576745/#termek-leiras
    RAM van bele, táp is. Videokarit meg veszek később, egyenlőre kipróbálom alaplapival.

  • scansat

    tag

    válasz StSanya #21320 üzenetére

    Szia

    Nem tudom még milyen proci lesz. Nem nagyon értek hozzá. Ezt egyik ismerősöm ajánlotta. Ha van ötleted milyen proci legyen...vagy TE milyent raknál bele, azt megköszönöm.

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák