Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz Löncsi #652 üzenetére

    Látom szövegértésből nem állsz valami fényesen...
    Bizonyára a vacak szó olvasását követően leereszkedett a piros kárpit és elkerülte a figyelmed 5 apró dolog, 4 db aposztróf - tudod a felsőindexben lévő vessző - 2+2 csoportosításban, ezeket néhol idézőjelnek is nevezik, valamint a mosolygós smile.
    A koromat azért írtam le, hogy lásd nem vagyok takonypóc játékbuzi. Az, hogy jelenleg az informatika nem minden terén vagyok toppon, nem jelenti azt, hogy hülye vagyok hozzá. A szakmai kompetenciám megítélése szerintem nem a Te feladatod. Akik eddig tanácsot kértek tőlem, vagy velem építtettek gépet még mindig elégedetten távoztak, és vannak páran. A PC-m elsődleges feladata a munka (képfeldolgozás, office, stb...) kikapcsolódásként a szabadidőmben - ha van egy kevés - fotózok, néha játszok, heti pár órát (Sniper Elit-tel napi) és nem benchmark grafikonok nézegetésével ütöm el a fölös időm. Volt ill. van nVidia kártyám, a sajátom valamikor rég egy Abit Siluro Ti4200 volt és szerettem, a jelenlegi a munkahelyi gépemben van egy Asus 8400-es, ezeket leszámítva csak Radeon-jaim voltak (Sapphire 8500LE; GeCube 9550XT). Nem sok, én nem félévente csereberéltem őket, hanem akkor ha már nem elégítette ki az igényeim.

    Köszönöm a véleményeket, a 7750 és a 7770 közötti árkülönbözet jelenleg kb. 5-7.000 Ft. A tesztjükben mért teljesítménykülönbség ennyit megér. A vásárlást természetesen majd az dönti el mire lesz keret. Passzívhűtéses VGA-ban nem gondolkodok, a cégesre is applikáltam egy régi P-II-es ventilátort jobb neki így. Az aktív hűtés keltette zaj számomra lényegtelen, a gépemben van pár plusz ventilátor azok bőven túlkiabálnak bármilyen VGA-t, az üresjárati fogyasztás viszont annál fontosabb. A kettő között ezen a téren a különbség viszont olyan kicsi amit a +teljesítmény kompenzál.
    Még egyszer köszönöm a segítséget.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák