Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz DeadMeat #1583 üzenetére

    1920x1080 Minden maxon.

    Nem akarok bf topikba írni mert leszedik a fejem, de még egy csíterrel sem találkoztam, tükörsima a játékmenet, és amikor pc -n szarakodnak, nem tudnak belépni az originbe/battlelogba én vígan játszom. :B

    Nincsenek kimagaslóan jó jetesek/camperek, metro sem a megszokott agyatlan hent mint pc -n, stb. Egy normális szinten lehet jászani. Az igaz, hogy a feladatokat jobban leszarják mint pc -n.
    Vannak magyar szerverek és tök jókat szoktunk fent játszani. :) Tény, hogy rettentően néz ki boxon, de valahogy másabb mint a pc -s low grafika. nem tudom elmondani, talán színesebb és élesebb.

    gbors:

    Én leépítettem a komolyabb pc -m egy g540, 12gb ram (ramot nem adom el :DDD ) és hd7770 -re. BF3 -on kívül eddig mindennel meg vagyok elégedve. Ha később bekattanok akkor rakok bele egy komolyabb i3 procit és még egy hd7770 -et azt annyi. Nézegettem amd procikat is, de úgy döntöttem ez a legolcsóbb megoldás egy kompromisszumos játékra. :B

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák