Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0l1ka

    aktív tag

    válasz zsocca86 #5327 üzenetére

    Szia!
    Nekem is szintén ez volt a problémám,én próbáltam minőségi kábellel is,de a hiba ugyan úgy maradt :F
    Én a kártyával együtt vettem egy monitort ,amin sajna 1db D-Sub kimenetel volt ,azt gondoltam nem lehet belőle probléma..(hiba volt ) mert egyre jobban idegesített engem is a kép remegése!
    így "nincs más hátra mint előre " :D gyors kihasználtam a 8 napot ,visszaküldtem a monitort ,majd megpótoltam és vettem egy HDMI monitort :D (persze ez nem ment ilyen egyszerűen )
    Azóta semmi remegés nincs a képen :)) Hát én is kipróbáltam mindent ,de úgy látszik a 7770 nem szereti az átalakítókat ! Persze Dvi->Dvi -vel is jó lenne..de ha nincs a monitorodon csak D-sub akkor az gáz :((
    viszont vannak ilyen adapteres átalakítók ,csak azok elég drágák ..azokat nem próbáltam ,nekem egyszerűbb volt így :)

    <-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

Új hozzászólás Aktív témák