Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfa

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tehát vettem egy gigabyte 7770 oc rev 1.0 kártyát, nálam is jelentkezett a fekete képernyős probléma, amit ugye a bios frissítéssel lehetne kiküszöbölni, eddig minden rendben, csakhogy nekem a gépem lefagyott, bios frissítés közben, utánna meg amikor újra próbáltam kiírta hogy rom programming fail, szóval nem tudta megcsinálni, azóta elszáll a 4X becsíkozódott az egész kép és resetelni kellett, hogy tudnám megoldani a problémát?
    Sajnos voltam olyan hülye :W hogy nem csináltam biztonsági mentést, eddig sosem volt ilyen problémám az előző kártyámmal.
    Eredeti biost nem találtam, ha valakinek esetleg megvan és elküldené megköszönném.
    Arra gondoltam még, hogy a sima 7770 biosát ha felraknám az működne?
    Már írtam pár fórumtársnak, de gondoltam kiírom ide is hátha van még valaki akinek hasonló a problémája, vagy tud segíteni.
    Egyébként érdekes, hogy a giga úgy javította a hibát hogy kiadta az oc rev2.0-t amin visszavette az órajeleket ( ugyan úgy küszöbölte a hibát, mint ahogy én is és ahogy olvastam mások is visszavettek a teljesítményből, hogy működjön a kártya)

Új hozzászólás Aktív témák