Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tubica

    senior tag

    válasz Habugi #69952 üzenetére

    Köszönöm.

    Akkor megnézem, mi a helyzet. Rev 3.0-ás az alaplapom, a legújabb (FeH) Bios-sal.

    Azt tudom, ha nagy már a fesz, akkor sípolós hangot hallok, és throttingnál pedig ez a sípolás eltűnik, majd mikor visszaad minden kakaó, megint lehet hallani.

    Igazából a vrm-eknek az új hűtő sokat segített, viszont a mellette lévő kondik, már hozzáérés nélkül is érinthetetlenek ( mit beszélek ? -.- :D ) Ugye azokat meg elég nehezen tudnám hűteni.

    Majd akkor mindjárt nekiállok, és megnézem, hogy 4 ghz-nél eldobja-e magát. Ha igen, akkor mit tegyek ?

    Tudom nemrég cseréltél kompletten VRM/NB hűtést/bordákat a lapon.., normálisan felfekszik az új VRM borda, rá tudtad szorítani rendesen? Igen, tökéletesen ráfekszik.

    Üdv. Tubica :R

    Szerk: 1.0 / 3.0 / 3.1-es Revek vannak a lapból, más nincs !
    Esetleg annyit el tudnál mondani, hogyan kell lementeni a BIOS képeket, mert akkor feldobnék mindent, hogy lehessen látni, mi a helyzet nálam.

    [ Szerkesztve ]

    Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

  • Cseneles

    őstag

    válasz Habugi #69952 üzenetére

    Hat igen, emlekszem en is😊 Mar jo regen volt. Gondolkoztam h beszerzek egy 8300-as procit, elvileg azok is valogatottak igy alacsony feszenmennek, azokkal nagyobb az esely a tuningra. Voszont lehet varok a zenre es abbol egy 16magosat 5ghz fole😉✌️

    A heten erkezik egy csomagom meg az Aquatuningtol, bevorosodik majd a csovezes es par finomitast kap meg a hutes

    [ Szerkesztve ]

    Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

Új hozzászólás Aktív témák