Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Rawulf #960 üzenetére

    Jaj, rossz helyen van a FN... A régi laptopomon pont fordított az állás, és a Ctrl+F5 törölte amit írtam... Szóval eddig nem próbáltam egyedi Catalyst-et de majd a SP1 után bepróbálom. Rakhatsz fel saját wint, és azon ugyan nem megy a VAIO központ, de adnak alá drivereket. A játékok tökéletesen mennek (Trine és Supreme Commander 2 van csak a Steam accomon...) - ezért nem is kerestem más drivert...
    Amúgy nem kapsz mástól Brazost, a Neo325+HD4225 meg többet fogyaszt és a proci jóval gyengébb, a VGA meg ennek a felét tudja a tesztekben... Plusz nincs benn DX11...
    Egész jó a touchpad, mondjuk pici de használható (nem gondoltam hogy valaha ezt mondom egy touchpadra); a billentyűzet sem rossz, kicsit pöcögősebb, mint a Macbook-é, de kinézetben olyan :) Azért is szeretem a gépet, mert majdnem Macbook kinézetre :) Jó anyag na, szép is, eddig nem találtam rajt negatívumot... Ha másnál lehetne kapni itthon Brazost, lehet azt vettem volna, ha 20-30ezerrel olcsóbb lenne, de ez nagyon sok HA, és egyelőre ez az egyetlen. Szóval szerintem megérte. Imádom :D
    Amúgy a Sony centerekben kinn van, lehet nyúzni :) A kijelző sajna TN, függőlegesen 30-40 fokok ahonnan még teljesen korrekt, vagyis nem tudom mitől nézik a fokot, de én erre ezt mondanám :) De hát ennyiért ne várjon senki IPS-t vagy PVA-t :) A képe amúgy szép.

Új hozzászólás Aktív témák