Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    válasz bartucc #8267 üzenetére

    Nos, volt időm, immár állvánnyal is leteszteltem a gépet, beleásva a lelke mélyére. Kint még nem voltam, csak bent a szobában ügyködtem.

    Tapasztalatok alapján, sajnos többet nem igen tudok kihozni képminőség terén belőle. Van a képben egy Canon SX200-as gépezet, számomra még megfelelő áron.

    Alapjaiban, elég-e a Pana nyujtotta képminőség, akár egy flickr-en való közzétételre, vagy ez már tényleg az a kategória lenne, ahova illik egy jobb minőség? Funkcionalitásban nem lenne nagy előrelépés, eddig is szabad kezem volt a beállítások teljes skáláján, csak az a fránya zajosodás, és részletek mosottsága elkedvetlenít.

    Érdemes lecserélnem a gépet, azért, hogy egyáltalán elfogadható minőséget kapjak, vagy a Pana is alkalmas lenne, ezzel a képminőségre, első szárnypróbálgatásokra? Nem szeretnék esetleges szép képeket a minőség miatt kukázni.

    filózoli: laikus szemmel, nagyon szép pillanatot kaptál el, azonnal megérinti az embert a kép. A többit meg megmondják a profik! ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Új hozzászólás Aktív témák