Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .volkovy.

    tag

    válasz Nowhereman #276 üzenetére

    Szoktak olyan jellegű álmaim is lenni, de azokban nem szerepel olyan gyík.:D
    Egyébként semmilyen parát nem okoz ez, teljesen nyugodtan tudnék beszélgetni bármelyik dögről. Asszociációra se az ugrik be, hogy jaj most megesz, hanem eszembe jut hogy milyen nagy dög, meg hogy mit eszik, meg mikor élt. Egyszerűen az a rossz, amikor ott vagyok, mindig ugyanaz a helyzet van, és tudom hogy nem tudok se elszaladni előle, se orrbavágni valami nagyobb célszerszámmal.

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Nowhereman #276 üzenetére

    Eh, akkor te nem vagy álomúr, hanem egy zsarnok vagy, aki öncélúan rombol az álombirodalmában.
    Mond, nem érzed úgy, hogy a valóságban korlátozva vagy?

    Volt egy álmom, egy kisgyerek nagyon magányos volt, és fehér barikák voltak a játszótársai. Szerette a barikat, csak azok nem voltak túl értelmesek. Azt kívánta, hogy bárcsak az állatok is olyan okosak lennének, mint az emberek.
    Az eredmény, egy felsőbb hatalom teljesítette a kérést, és az állatok lemészárolták az embereket. A gyermek is alig menekült meg az egyik feldolgozóüzem lézerkései elől. Kimenekülve a vérszagú, forró üzemből, havas gyárudvarra futott ki. Egy vonatszerelvény vagonjai telis tele voltak szétvágott testekkel. A gyermek elkapta a fejét a látványról, így nekem sem volt alkalmam leesett állal szembesülni az iszonnyal.
    A gyermek megfordult, feléje közeledtek a ''kedves'' fehér birkái, kiknek véres volt a gyapja és a tekintetük ridegebb volt a hókristályoknál.

    :P

    Gyerekmesék... Na, tessék engem még sértegetni. Kezd elborulni az amúgy is elborult elmém. :DDD

    Vagy ahhoz mit szólsz, amikor lazán levágtam a fél lábfejemet, tizes szögeket ütöttem a lábszáramba, elvágtam a saját torkomat, megettem egy csóró emberke belső szerveit (és élveztem, mert éppen nem ember, hanem szörnyeteg voltam), és az élőholt bagázsról nem is szólva, kiknek látványa... Ilyen rohadt alakokat még zombifilmekben sem láttam. Túl valóságos a bomló testük egy mozifilmhez mérten... Brrr, de utálom őket.

    Az egyik legrosszabb érzés, ami végigjár az álmaimban az iszonyattal kevert tehetetlenség. A kisgyerek és a birkák álmomban átélhettem. Amit elfelejtettem beleírni, hogy a vagonok felett átnézve látta a távolban a város romjait, kesernyés füst terjengett felette... Az a szag, a hideg, a testrészek, a birkák rideg tekintete; olyan fájdalom szorította össze a szívemet, melyhez mérhetőt a valóságban még keveset éltem át. És a gyermek is meghalt. Megölték az egykori játszópajtásai.

    A szimpla fantasy is tud nagyon látványos lenni. Itt nem az erőszakról és a bizarrsági szintről van szó, hanem az álom minőségéről. Egy filmszerű álom minőségi cucc. Tudsz ilyet?

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák