Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz Nowhereman #251 üzenetére

    Épp ez a furcsa...semmit nem olvastam már vagy ezer éve, filmet se néztem az álom előtt, TV-t pedig kb. 1 éve nem is nézek szinte egyáltalán...

    Hát hogy mit is éreztem pontosan?
    Féltem, tudtam, hogy mindenképpen meghalok, de mégis meg akartam menteni valakit, mert csak ő számított.
    Magányt éreztem és kihaltságot, könnyebb lett volna, ha találok még valakit, de nem, csak magam voltam és ez volt a legrosszabb.
    Volt egy pillanat, amikor pánikba estem és kiabáltam azt hiszem, kiabáltam Istenhez, összerogytam és teljesen kétségbe estem.
    Telefonálni is azért próbáltam, hogy hátha mégis elérek valakit és így könnyebb lesz talán...

    Sajnos már nem olyan frissek az emlékeim erről, de nagyjából ezek voltak bennem.

    A szűkebb emberi környezetemmel megítélésem szerint jól kijövök, persze vannak kisebb viták, de hol nincsenek.
    Inkább az egészségem aggaszt, mert mostanában nem vagyok valami jól (hosszú ideig voltam kórházban és félek, hogy megint visszakerülök)
    Valamint félek, hogy elveszítem a kedvesemet, aki a legtöbbet jelenti nekem...
    Nagyon aggódó és féltő természet vagyok, sokat filozofálok az élet dolgain, érzékeny lelkületűnek tartom magam.

    Ezekre tudok hirtelen gondolni, de ez az álom valahogy nem illik bele a többi közé :U

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák