Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    Első rendelésem az "új" EU-s vámkezelési szabályozás óta. Aliexpress Selection Saverrel rendeltem a 6$-os ajánlatot. Átvettem a postán, a postán azt mondták, ha kapok értesítést ezután, azt ignoráljam. Nem tudom, pontosan mire vonatkozott ez a megjegyzés.
    Ma kaptam SMS-ben, hogy posta.hu-n megtekinthető a vámkezelés eredménye --> --> fizessek be 400Ft-ot online. Simán csak be kell fizetni? Azt gondoltam, hogy ezzel a szállítás opcióval nem szükséges a fizetés, vagy legalábbis előre kell megfizetni, nem utólag.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz V/ #62694 üzenetére

    UA449390418AE a kód. Rendeléskor azt hiszem az említett volt kiválasztva, de nem nagyon szoktam Aliról rendelni, szóval ki tudja.

    Szerk.:
    Feladó ország: Egyesült Arab Emírségek, Feladó: Beijing Yanwen

    A postai átvétel sms IX.19-i, és ott egy '186005_' kezdetű kódot kaptam az átvételhez.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz V/ #62704 üzenetére

    Köszönöm a sok infót! Tényleg van egy másik csomag is, amiről teljesen megfeledkeztem, és ez ahhoz tartozik.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz benfolds #62746 üzenetére

    Ez már a versenyhivatal jogköre lehetne. Itthon (EU) jellemzően nem adhatsz el ép terméket beszerzési ár alatt, mert tisztességtelen versenyelőny szerzésére is használható. Pl. több vásárlót akarsz szerezni, vagy tönkre akarsz tenni egy kisebb konkurenst, ezért durván leárazol bizonyos csalitermékeket.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák