Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baly81

    aktív tag

    válasz V/ #67532 üzenetére

    Hát én nem vagyok ennyire bizakodó, mert hamar alakíthatják úgy az üzletpolitikájukat, hogy a kiskapuk mindig meg legyenek találva.
    Tudom, hogy vámügynöki meló miatt kell fizetni és az új helyzetben erre nincs szükség!

    Én csak attól tartok, hogy majd megint jön majd a sírás, hogy nem éri meg nekik ez az egész, keveset fizet a külföldi partner akivel szerződésben állnak. Meg hogy Mátészalkán meghalt Mari néni tehene, akit a posta saját halottjának tekint, meg a sok eső miatt szétcsattogzottak a cseresznyeszemek a fán, ezért csak kék szemű arab gyerekek szedhetik 1 dolláros órabérért, s ezek többletköltsége miatt sajnos sokmilliárdos állami segítség kell, vagy bevezetnek egy sarcot, vagy mindkettőt egyszerre.
    Megtörténik, és e
    zt követően, szegény postai dolgozók ugyan úgy éhbérért dolgoznak tovább, míg a vezérkar felveszi a sokmilliós bónuszt, mert jól végezték a dolgukat... :(((
    (Bárminemű egyezés a korábbi években történtekkel, csak véletlen egybeesés!)

    De legyen úgy, ahogy mondod, ne legyen fizetnivaló! Nyilván én / mi is ennek örülnénk!

    Amúgy a Magyar Posta Zrt. és az MPL két külön bejegyzett cég???

    Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

Új hozzászólás Aktív témák