Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • JOEPAPA

    tag

    válasz PaladinDr #118 üzenetére

    Eddigi is ennyit ment volna, csak az antutu is frissült, most már 5.1 el mérsz az nagyobb pontszámot ad.
    Én megmértem előtte, utána ugyanannyi volt, illetve elsőre kevesebb 200 al, de ahány futtatás annyi eredmény ha néha ez az megy a háttérben.

    GPS neked nem változott?

    Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

  • JOEPAPA

    tag

    Frissités előtt mintha gyorsabban találta volna meg a helyszínt.

    Ha még valakinek a régi van fent megpróbálná ha nem otthon a wifi mellett, és mobilnetet kilőve 2km el legalább távolabb menni, attól a helytől ahol utoljára pozición volt, és ott bekapcsolni a navit mennyi idő alatt talál holdat?

    Elöször dícsértem, hogy ilyen gyorsan még egyik droidosom sem találta meg a GPS pozíciót, akkor még a 40es fw volt fent, és a navigon volt a gps szoft, de lehet akkor is csak azért mert wifi mellől kifutottam aaz utcára?

    A másik eset mobilnetes telóval volt az azonnal talált helyzetet menetközben 30km re az előző bekapcsolási helytől, de ha nincs mobilnet nincs wifi, és 2km nél távolabb vagy attól a helytől ahol utoljára ment a GPS akkor mennyi ideig keresgél?

    A régi szoftra vagyok kíváncsi, mert én mentés nélkül frissítettem, és most a 70 es fw vel lassú.

    Sokminden jobb, de ez mintha...

    Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

Aktív témák