Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atomchicken

    tag

    Üdv!

    Felraktam a H1N1 V4 romot, s azóta nem bírom letiltani a hívás átirányítást!
    Így próbálom: Telefon-->Menü gomb-->Beállítások->GSM hívásbeállítások->Hívás átirányítás->
    Ezt a hiba üzenetet kapom: A szolgáltatója nem támogatja a hívásátirányítás letiltását, amikor a készüléke foglalt.

    Próbáltam letiltani a ##002# hívásával, de nem jártam sikerrel!

    Valaki találkozott már hasonlóval?

    Köszi:
    Gábor

  • atomchicken

    tag

    Sziasztok!

    H1N1 5.8a ROM használata után felfrissítettem hivatalosan ICS-ra, majd felraktam a 20140419-i CM11-et, de sok bajom volt vele, ezért az alap forumon való tanács után felraktam a 20140324-i változatot.

    Első benyomásom, hogy sokkal jobb, mint a H1N1 5.8a, nincsenek fagyások, lassulások, igaz én egyáltalán nem játszom csak net, messenger, google map, menetrendek, youtube és még az aksi idő is tűrhető.

    De 3 pici idegesítő hibát találtam:
    - PIN kóddal zárt képernyőnél a PIN kód beírása közben belaggol a telefon, utána tökéletes.
    - Néha rájön és akkor nem lehet görgetni pl Opera Mobile-ban vagy a névjegyzékben, mert ha megrántom lefelé, akkor felfelé indul el a scroll.
    - Megnyomom a lezáró gombot, rakom be a zsebembe, a kijelző elsötétül, de hirtelen visszaold. Másodjára megnyomva a gombot mindig lezár.

    Másnál nem jelentkeznek ezek a hibák? Nincs rá megoldás?

    Nagyobb, megbízható kapacitású akksi nem érhető el a készülékhez?

    Köszönöm

  • atomchicken

    tag

    Sziasztok!

    Eddig Bagyusz féle CM11-et használtam, de ma vissza szerettem volna tenni a gyári ICS-t.
    (A telefon OTU segítségével lett GB-ről ICS-re frissítve.)

    Először a saját szüz ICS mentésemet próbáltam visszatenni többféle CWM-el is. (Nem emlékeztem melyikkel csináltam.) A 6.0.4.7v3-al fel is ment, de bekapcsolás után csak a Telenor logo jelent meg, majd ujrabootolt a készülék.

    Következő próbálkozásképpen letöltöttem innen a Telenoros ICS Romot és megpróbáltam feltenni a matchfixes recoveryvel, de az a recovery nem látta az SD kártyát és mountolni sem tudtam. Végül, a korábban használt 6.0.4.7v3-as recoveryvel raktam fel, de bekapcsolás után először csak rezzent és ujrabootolt, majd aksi kivét után egy fekvő android bábu jelent meg egy felkiáltójellel.
    Ezekután a 6.0.4.7v3-as recoveryvel visszaraktam a Bagyusz féle, eddig is használt CM11-et, ami első indulásra elindult.

    Mit ronthattam el? Hogyan tudnám visszarakni a gyári Telenoros ICS romot?

    Köszi:
    Gábor

Új hozzászólás Aktív témák