Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz Berci77 #13001 üzenetére

    Nekem hosszu tavon eddig az eneloop valt be. Ladda is van, de meg viszonylag friss. Megvasarlaskor jo a tobbseg, csak par ciklus utan altalaban kijon, hogy a tobbi gyartoe gyengebb. Mondjuk regen vasaroltam, GP nincs is, de Varta, Sony, Panasonic gyengebb, a Tronic es kinai meg kimondottan xar... :)

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • Piftuka

    veterán

    válasz Berci77 #13001 üzenetére

    "Azt én is ki tudom számolni, hogy ezt megrendelnem mennyivel olcsóbb, mint postaköltséggel a Laddákat, tehát nem ez a kérdés."

    Én kérek elnézést, hogy segítettem! :)

    Leírtam, hogy egy korrekt aksiról van szó. Semmi "extra" nincsen az árában, ami arra kellene ösztönözzön, hogy "hú, ezt most rohanok megvenni"... Azt hittem, ez egyértelmű. :K

    A döntés nyilván a Tiéd, de ha elolvasod a külföldi, vonatkozó fórumokat, láthatod, hogy teljesen jó a megállapítás. Ez egy "korrekt" aksi. Se több, se kevesebb.

    Többen használják több féle eszközben rég óta, többen elentették, hogy 50 töltés után drasztikusan romlott a teljesítménye.

    Az 1500 ciklust hol olvastad? 300-ról írnak az összes fórumon, amin anno utánaolvastam.

    (Én is gondolkodtam, hogy bővíteni kellene a palettát, aztán rájöttem, hogy ár/érték arányban a LADDA fehér aksiknál nincsen jobb. Az bevált; teljesen felesleges más márkákkal kísérleteznem. Azt megtettem korábban, az ilyen-olyan ALDI, LIDL, Varta és egyéb aksikkal.)

    Ha és amennyiben mégis vették egy adaggal, akkor kérlek, írd meg a tapasztalataidat! Hasznos lehet mások számára!

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák