Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • csirkescsavo

    csendes tag

    Üdv Tisztelt kollégák!

    Sajnos én is rászaladtam egy szemét csalóra.... Csak olyannak szoktam előre utalni, akinek már van pozitív értékelése és nincs negatívuma, amit itt is ellenőriztem és mertem utalni..... Sajnos.... Nem kellett volna!!!

    Ez a KEDVES ember grafmókus!!!

    Szendrei Gábor Péter, 3770 Sajószentpéter
    msn: kriszpet@hotmail.com / vagy 0630/5486836

    Meg szerettem volna venni tőle egy félkonfigot, aminek elutaltam a kölcsönösen megalkudott árát, azaz 19e Ft-ot. Ez történt Június 7. Szerda

    Következő héten szerdán érdeklődök, ugyan a csomagom hol van?!
    Válasz: 9.-én 15 óra körül ő postára adta....

    Teltek a napok, de csomag sehol.....

    Pénteken 17.-én adott nekem 2db postai csomagszállító számot, amivel kivertem a balhét a postán. Majd postán közölték, hogy egyik szám NEM létezik a másikat átvette egy teljesen más címzett!!!

    17.-én délután kiderült ő nem adott fel csomagot, hanem a párjára bízta és ő elfelejtette feladni!!!

    Jó... Következő Hétfőn postára tudod nekem adni? kérdezem én... Hát persze személyesen adom fel válaszolta..

    20.-át írtunk és érdeklődöm postára került-e már a csomagom, amit 2 hete kifizettem..
    Válasz: Kárpótlásul ad egy vinyót, ami délután jön meg és akkor feladja... Ja...

    22.-e Szerda érdeklődöm a csomagom után.. Válasz: Még nem ért ide az ajándék vinyóm, ezért nem adta még fel a csomagot....
    Na, ekkor betelt a pohár és kértem utalja vissza a pénzem. Ugye ez manapság pár perc alatt megvalósítható, de ma Június 24.-én 10:50-kor még se csomag se pénz!!!

    Szemét csaló, hétfőn Rendőrség, ennyit ér egy ember becsülete.

    Óvakodjatok az előre utalásokkal, mert nem elég, hogy a bankok meg az állam lehúz minket, még az ilyen szemét ládák is meglopnak minket!!!!!!

    19 ezer Ft-om, pár ezer Ft-os tel. számla és mérhetetlen ideg, amit megettem ez miatt a csaló miatt!!!! :O :O :O :W :W :W

    Fekete pontot, tiltólistát és minden hasonlót kérnék szépen a részére!!!

    A csalósban reagáltam.

    [ Módosította: kaller1 ]

  • csirkescsavo

    csendes tag

    válasz DISC4U #14622 üzenetére

    Sajnos én csak grafmókusként találtam meg a csókát és azzal a névvel "tiszta" volt... és mertem utalni. :W :W :W

    Holnap Rendőrségen megteszem a tőlem telhetőt, aztán reménykedem, hogy napokon belül lesz utam Miskolc felé! :((( :((( :(((

  • csirkescsavo

    csendes tag

    válasz csirkescsavo #14624 üzenetére

    Ma megtettem a feljelentést a hatvani Rendőrkapitányságon grafmókus ellen. Kiderült, hogy csak ezen a kapitányságon már én vagyok a második sértett, akit megkárosított. Szóval üzletszerűen elkövetett csalással már meg van gyanúsítva.

    Most már nem elérhető, további költségekkel terheli a pénztárcám. Igazolást kellett kérnem az OTP-ből, hogy valóban elutaltam a kicsalt összeget és ezt 1500Ft-ért adta ki az otp.

    Továbbá a hatvani RK 20 km-re van tőlem, ez további 1500Ft benzinköltség.

    Szóval csak óvatosan SZENDREI GÁBORRAL!!!!!!!

    Akit megkárosított Hatvan környékén kérem jelentkezzen nálam, együtt mehetünk a bíróságra is!!!!!

    [ Szerkesztve ]

  • csirkescsavo

    csendes tag

    Üdvözlet!

    Ismét beleszaladtam egy nem igazán becsületes ph-s "kollégába"! Neve: protosz1988

    Megvettem tőle 3gb ramot az ő általa meghirdetett áron, amit 10 perc alatt ki is fizettem postaköltséggel megtoldva, tehát 3500Ft-ot.

    Azt az ígéretet kaptam, hogy aznap vagy legkésőbb másnap postázza. Ő elmondása szerint másnap valakit megkért, hogy adja fel nekem. Elkértem a feladószelvény számot, amit érdekes mód nem tudott megmondani. Gyanús volt, hogy a postát fikázta, ő neki mindig napokat csúszik a posta.... Majd pár nap múlva ír, hogy a posta vissza hozta a levelet, ugyanis megsérült az egyik ram.... :( :( :(

    No rendben utald vissza a lóvém és felejtsük el egymást, erre ma vissza utalt nekem 3000Ft-ot... a 3500Ft helyett.... :C :C :C

    Nem is az az 500Ft, de ez a sok hülye süket duma, amit levágott a ramokkal és a postával kapcsolatban az már gáz... Jó áron adta és nem is alkudoztam, szóval én nem hibáztam. Írtam neki, utaltam és rábasztam... :W Idén ez már a második eset itt ph-n, hogy átvertek. :O :O :O

    Nem ajánlom senkinek és egy fekete pontot lazán megérdemel!

    kickbanned!

    [ Módosította: kaller1 ]

Aktív témák