Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • marcus14

    tag

    http://hardverapro.hu/privat/pepe363/listaz.php

    "Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

  • marcus14

    tag

    pepe363 kollégának kérek egy k**va nagy FEKETÉT !! Mivel volt egy hibátlan Msi 8800gts-e 640mb-os vga-m amit elcseréltem vele egy Sapphire x1650-re+14e ft kp-ra,mivel én nem tartózkodtam otthon(Miskolc) elküldtem öcsémet magam helyett aki ottis volt a megbeszélt találkozón időben ami 16:00 óra volt az öcsém kb 2 órát várt rá!! (Ezis a gerinctelenség ne továbbja) "lényegtelen" megkötötték az üzletet ő azt állította a kártyának semmi baja nem volt,másnap haza érkeztem első dolgom az volt hogy kipróbáljam az x1650-et beraktam a gépembe és ahogy indítottam a gépet máris feltűnt hogy a kártyából elég furcsa hangok hallatszanak"ciripelt" mind1 ez nemis érdekelt annyira de utána rájöttem hogy a kártya iszonyatosan melegszik mikor elérte azt a bizonyos 70Celsiust töbször ujra indult a gépem, elis távolítottam a gépemből hogy ne legyen probléma,írtam is neki egy üzit hogy gond van a kártyával,ő azzal jött hogy nála ien problémák nem merültek fel sosem(3napos próba garit sem adott)miközben én 1 hónap garit adtam a 8800gts-re! Megbeszéltem vele hogy küldje el nekem az x1650-árát amit ő 5 ezer forintra becsült ! Én erre aztmondtam küldjön el 4 ezer forintot(még én voltam rendes vele)és nem lessz probléma.Azt állította hogy elküldi az összeget jövőhéten kedden csekken.De a pénz nem jött (általában a feladás napjától számított két napon belül jön az összeg ) de nemjött erre ő hetekig!! igérgette hogy feladja,ezután kb egy hét szünet nem írt üzit.utána írtam neki hogy most mia helyzet jönni fog-e a pénz?Erre ő idézem "Csütörtök délután tudtam feladni,mert időközben megszült hugom...:-)
    Aztán oda volt a nagy jövés menés...
    Lehet csak hétfőn ér oda ne haragudj..,de ő az első baba a családban látnom kellett..:-)
    Hétfőn biztosan ott lessz.
    El is felejtettem szólni bocsánat!!!!!
    Üdv:peti
    Megértettem emberséges voltam vele még ezek után is !! :W Miközben ez már elég gyanús volt! Szvall ő csütörtökön feladta!(hazugság)ez után két nappal vártam a pénzre de nemjött írtam neki egy üzit hogy most mi is van? Erre ő rossz címet írt ezért visszajöt a pénz!(hazugság) na innentől kezdve tudtam hogy az a pénz már sohasem fog ideérni.De nem adtam fel.Egy hónap eltelt semmi jele hogy feladta vna,erre ír egy üzit hogy idézem ismét "Elköltöztünk...
    Ne haragudj hogy hetekbe telik elutalni az összeget de tényleg az utolsó
    is elment a költözésre.....
    Jövő héten ott a pénz garantálom!!!!
    Nagyon sajnálom komolyan!!!!!!!!
    Ne haragudj!!!!!!!!!!!
    Menni fog!!!
    Köszi peti
    ez volt 2010.7.04-edikén.Erre már elvesztettem a fejem és ráírtam hogy most mi is van mert csak az igérgetéseket kapom,írtam neki még aztis hogy legalább mondja meg hogy nem küldi,de ne igérgessen és ha van benne ennyi emberség akkor elküldi a pénzt.Dehát nem volt.Ezzel az emberrel ne üzleteljen senkisem mert szavak sincsenek rá hogy micsoda !! Idézek tőle egy mondatot :
    "Szerintem ne 4000 forinton muljon az ember becsülete"
    Vicces ezt hallani egy ien embertől !!! Sőt ez nemis ember !! :((

    "Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

  • marcus14

    tag

    válasz Chipyttababy #13157 üzenetére

    Sajnos már én nemtudok a rendőrséghez fordulni ezzel a dologgal mert időközben már belefáradtam ebbe a dologba és amit ő adot kártyát (pepe363) mivel pénzre volt szükségem eladtam. üdv:marcus

    "Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

  • marcus14

    tag

    válasz Chipyttababy #13160 üzenetére

    Viccből nem találok ki iet,viszont a kártyát egy itteni pc-s boltba vittem ahol megvették alkatrésznek ezért kaptam kemény 1500forintot.Mivel tartozásban voltam ezért minden pénz számított,ezzel csak arra szerettem vna felhívni minden PH-s figyelmét hogy ne üzleteljenek pepe363-al, mivel ez a dolog már számomra elévült,redőrséghez amsem fordulnék 4k miatt,csak annyi volt a mondanivalóm a sztorival hogy ezzel a taggal ne üzletljen egyik PH-s sem. üdv: Marcus

    [ Szerkesztve ]

    "Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

  • marcus14

    tag

    Hello mindenkinek !!

    Blaster01-nek jár egy fekete vagy csak figyelmeztetek mindenkit mert anyagi kár nem ért ugyan,de a stílusa egyszerűen förtelmes !! Van fent egy házimozim+egy mnc autósmagnóm ,errő írt egy w880i cserét modntam hogy ez nemfog menni mert ennyit nem ér a teló számomra. Erre ő idézek :sz*pd le akkor a f*szom oszt dugd a se**edbe a házimozid hülyegyerek .

    Sztem nem érdemes vele üzletelni sem,mien ember lehet az ien, nem ide való !!!

    [ Szerkesztve ]

    "Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

Aktív témák