Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • puntocsento

    csendes tag

    FIGYELEM CSALÓ! 19.000ft-ért hírdeti a PS3-at, azt írja "azért ennyi,
    mert már 3éves és idös. hiányos, nincs hozzá tápkábel, és AV kábel."
    megbeszéli a vevővel, hogy utalja át a az összeget, vagy az előleget, mert sok a potenciális
    vevő a készülékre, és aki előbb fizet az viheti. az adatai: MANDUK FERENC 06-70-633-49-74.
    számlaszáma: K&H 10401086-86675655-54481002 elvileg Dombóváron lakik. :W :W :W

    azért ha belegondolunk, a bankok ha nem is tudatosan, de szövetkeznek a csalókkal, bűnözőkkel. befizetem a számlaszámára a kézpénzt. elkérik az igazolványomat, beírják az adataimat, és akinek befizetem, látja az összes adatomat (név, lakcím, stb) tehát ő tud mindent rólam, de az hogy lehet hogy az ő adatait meg nem adhatják ki, pedig az ügyintéző látja. pedig valószínűleg nem az a csaló aki pénzt (ad) valakinek hanem aki felveszi, és nincs ellenszolgáltatás. pedig ha megadnák, eltudnánk menni hozzá, és jól elbeszélgetni vele. de hát a bűnözőknek nagyob joguk van mint a becsületes embereknek. :W

    [ Szerkesztve ]

  • puntocsento

    csendes tag

    beszarás az aproneten még mindig hirdeti magát, csak egy kicsit átfogalmazta a hírdetését. kiváncsi vagyok hány embert csapott be.

    [ Szerkesztve ]

  • puntocsento

    csendes tag

    válasz beltram #12690 üzenetére

    beltram: 1. de látja, mivel (azt hittem az elején hogy rendes eladó) a bankos csajtól kérdeztem hogy külön beírjuk e a megjegyzésbe a címemet. azt mondta nem kell mert látja az adatomat. és ez igaz, mert nagyon sok terméket már vettem átutalással, és senkinek nem kellett külön megadni a címemet, mert látta mindenki, és sokféle bankba fizettem már be.
    2. nem kell bárkinek, csak aki befizet neki.csak tudja már az ember hova megy apénze. itt két ügyfélről van szó. a befizető, meg akinek befizetel. ha az egyik megtudja a másik címét, akkor hagy legyen már fordítva is. amikor bekeményítettem neki, azt mondta hogy felkutat, mondtam neki, nem kell felkutatni, csak az átutalásomnál, nézze meg az adataimat. és szeretettel várom. 38 évesen nem fogok beszarni tőle.

    azért az vicc hogy te is a bűnözőket véded. :F

    figyelj akinek nincs vaja a fején nem kell félnie, bujkálnia. pl. a fater fönökének több száz milliója van, leginkább ingatlanba. és azt mondta, még sose zsarolták meg, nem fenyegették. mivel nincs benne semmi sumágságba, törvénytelenségbe.

    [ Szerkesztve ]

  • puntocsento

    csendes tag

    válasz vektorka #12741 üzenetére

    vektorka: keresd meg. engem is egy emberke át..szott egy PS3-al. szerencse csak előleget utaltam. de egy másik sorstársamat is át..szott. be írtam több hirdetésbe, hogy ez, és ez az emberke, nevével , tel. számával, számlaszámával. (most ne jöjjön senki avval a baromsággal, hogy nem volt jogom kiadni az adatait, mert nehogy már egy tolvajnak több joga legyen mint egy "normális" embernek). csaló és vigyázzon vele mindenki. na most felhívott egy srác hogy őt is átverte, (de őt 20eft-al). és mit lehet ilyenkor csinálni. mondtam neki hogy a bankba az ügyintéző látja a címét, csak hát nem adhatja ki. de keressen egy K&H-s ismerőst (ott volt a csaló). talát is egy olyan eberkét aki ott dolgozik, és megtudta a címét. utána már felkeresheted, vagy feljelentheted.

Aktív témák