Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bloodrayne2

    tag

    Sziasztok!
    Van egy csaló tekivagy nevű tagunk aki N95 8GB-os telót adott el nekem és azt mondta hogy szoftverezés közben a pc lefagyott és ennyi,utána néztem egy kicsit és kiderült hogy alaplap hibásan árulta és nem is frissítés közben halt meg,ezrét szerretném ha fektte onttal jutalmaznátok vagy kizárással, am az előző felhasznnáló neve cannabis83, az már kivan tiltva.
    Üdv: Bloodrayne2

    Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

  • Bloodrayne2

    tag

    válasz fabko #13891 üzenetére

    Kedves fabko! Én normálisan csomagoltam el a 5.1-et.Én írtam hogy az egyik hangszórót utólag tettem bele,de a többi hangszórót elcsomagoltam hogy ne tudja megsérteni egyik a másikat,ja és a dobozba a mélynyomót oldalra fektetve tettem bele mély hangszóróval felfelé, mivel az oldalán helyezkedik el a hangszóró,és a másik hogy nem volt akkora a doboz hogy a magas satelit hangszóró oda vánszorogjon a mélyhez, és amikor vissza mentem a postára azt az egy kifelejtett satelitet beletenni akkor a többi satelitnhoz tettem úgy hogy az összegyűrt újságpapír ne sértse meg a többi cuccost,magyarán a satelit nem tudott oda menni a mélyhez szállítás közben,írom megint==>nem volt akkora a doboz hogy odaférjen a satelit a mélyhez,így a szállítás közben lehetett valami,arról meg én nem tehetek,én jól összecsomagoltam ahogy tudtam,és jó hogy már nem egy széfbe kéred hogy elcsomagoljam,ja és privátba is írtad hogy lezártad a témát meg én is írtam hogy lezárva, kimondtad a bűvös szót innentől nincs mit beszélnünk,mert LEZÁRTAD,de te csak tovább fújtad a magadét,és EZÉRT TILTOTTALAK!! én korrekt voltam

    Utólag beleírva,elsőnek,hol a postát szidtad,utána meg hol a postát védted,,ja és nem vádaskodok csak védem az igazam

    [ Szerkesztve ]

    Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

  • Bloodrayne2

    tag

    Üdv!

    fabko kollégának szeretnék egy fekete pontot adni,amiért azzal próbált engem beetetni,hogy egy rossz terméket adtam el neki,a termék egy Creative Inspire 5.1-es hangcucc, bizonyítékom van rá hogy mielőtt feladtam tökéletesen szólt,sztem a posta nem rontott el mert sztem jól becsomagoltam,1 hangszóró lemaradt, de azt is úgy tettem bele hogy ne tudjon elvánszorogni,meg olyan dobozba, és nem egy ember halotta szólni a hangcuccost és megelégedtek vele hogy jól szól,jogtalan rágalmakért,meg hazugságáért szeretném egy fekete ponttal jutalmazni,és kérem adják meg neki

    [ Szerkesztve ]

    Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

  • Bloodrayne2

    tag

    Helló mindenkinek!

    Én Gabee19 tagot nem nagyon ajánlamám senkinek se, hogy üzleteljen vele,mert megbeszéltünk egy winyó cserét és amikor már elküldtem neki a videót meg a képeket a winyóról,utána már nem válaszolt és másnak se.
    Sztem vigyázni kell vele,mert nem megbízható tag

    Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

  • Bloodrayne2

    tag

    Egy jó ideje olvasgatom a felháborodott emberkéket,akik kéregetik a fekete pontot és idegeskednek,hogy nem kapja meg az illető,akinek szántátok.Na ennek oka sztem az,hogy ha valakit nem ért anyagi károsodás,akkor úgy se irkálnak be feketéket,hiába sír pár ember,ezt a fórum legelején olvashatjátok.Ha ért anyagi károsodás pl.: előreutalásos átverés vagy üzemanyag pocséklás,akkor lehet kérni feketét,de ha ilyenekkel jönnek az emberek,hogy meggondolta magát,meg nem jelentkezik és még nem lett elküldve a cucc,akkor sztem nem ide kellene írkászólni,hogy feketét,mert nem vette át vagy meggondolta magát,vagy csak halogatta.Ha meg az utóbbi szokott a legtöbbször lenni,akkor mindig ki kellene írni a hirdetés alá,hogy aki hamarabb fizet,az viszi,már csak a bajok elkerülése végett.Ide csak azok jöjjenek akiket tényleg anyagi károsodás ért.

    Elnézést kérek a főnököktől a nem ide illő firkálmányomért,de már jó idjee csak ezeket látom és csak a véleményemet írtam le.

    Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

  • Bloodrayne2

    tag

    válasz droving #17421 üzenetére

    Értem és az üzemanyagos részt is beleírtam,hogy arra is lehet kérni :)

    Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

  • Bloodrayne2

    tag

    válasz BlackPriest #17422 üzenetére

    :R :R

    Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

  • Bloodrayne2

    tag

    válasz markzolee #17511 üzenetére

    Ezt bárki megtudja csinálni amit most te ide beszúrtál.Megkéred az egyik haverodat,hogy írjon neked egy ilyen levelet és beszúrod ide :)

    a és ez egy privát üzenet,amit it nem szabad nyilvánosságra hozni,más részt ez pedig nem a fórumba van írva :)

    Bocs a beleszólásért,de ez egyből szemen szúrt.

    [ Szerkesztve ]

    Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

Aktív témák