Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz swgamer #5107 üzenetére

    Soha nem azt állítottam hogy nem veszed vissza, hanem hogy csak eddig úgy tünt csak üres szavakat, és ígérgetéseket kapok.

    Mikor hívtál nem voltam itthon, de a telóm itthon maradt, és most értem haza, és gondolom nem örülnél ha most hívnálak fel...

    Nem fújom fel már ne is haragudj, de ha arra van idöd hogy uppold a hírdetéseidet, akkor gondolom 1p még belefért volna, hogy válaszolsz a pm-re, hogy bocs nem volt idöm, de ekkor meg akkor legkésöbb megvan.

    Hisztiről meg annyit, hogy én megmondtam hogy húsvét után 25-26 körül lesz pénzem, és ha jól tudom 28.-án el is mentem érte, te meg csak annyit mondtál hogy átutalod.
    Nekem a minimum annyi, hogy ha elfoglalt is vagyok, azért akad 1-2 percem hogy megíjram hogy bocs nem volt idöm bankba menni, de intlézem hamarosan.

    És mégegyszer mondom, nem lett volna ez, ha szakítottál volna 1-2 percet rám.
    Szerintem más is hasonlóan cselekedett volna ha a pm-ekre se válaszolsz, és ennek ellenére minden nap feljársz.

    És mondtam hogy nem fogom megtartani, hanem saját költségen visszaküldöm, vagy ha arra járok akkor odaadom.

    Akivel meg beszéltem nem mutatkozott be (én igen) szal fingom se volt hogy barátnőd vagy feleséged vagy hugod vagy bárki, mivel én se vagyok gondolat olvasó, meg uri geller.

    Én nem érzem úgy hogy felfújtam, de talán részben híbás is vagyok, de mint mondtam ha szakítottál volna rám 1-2 percet és válaszolsz a pm-ekre akkor mindez elkerülhető lett volna.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

  • udi

    őstag

    válasz swgamer #5228 üzenetére

    Ha igy van amiket írtál akkor fene se tudja hogy kinek jár fekete pont :W
    Kaptok mindketten mindjárt :DDD

    Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

  • AirBooms

    addikt

    válasz swgamer #5228 üzenetére

    1. Miért vagyok kapzsi?

    2. Lehet utalni pénteken 3óra után is, én is szoktam, ugyanis létezik internetbank is, én is rendelkezem ilyen szolgáltatással - pár napja éjjel utaltam egy E-bay liciten nyert cuccra.

    3. Azért nem zártam még a topikot, mert a pénzt még nem kaptam meg, s a csomagot még nem küldtem el, csupán kaptam emailben a vevőtől egy átutalási igazolást. A te kavarásod miatt már csak akkor hiszem, hogy lezárhatom a topikot, ha valóban megtörtént az adásvétel. Különben meg semmi közöd nincs ahhoz, hogy mikor zárom le a saját hirdetésem.

    4. 22-én azt írtad nekem privátban, hogy másnap délelőtt utalsz.
    23-án egész nap nem történt semmi, majd mikor rádtelefonáltam, nem vetted fel. Este 19.31-kor kaptam tőled egy rövid lecsesző privit, hogy mit képzelek, hogy újra árulom a procit (pedig te nem teljesítetted az ígéreted). Még aznap este 22.45-kor megígérted, hogy másnap 13 óráig utalsz, mert ha nem, akkor másnak adom el a procit (ugyanis volt rá egy másik vevőm).
    24-én, másnap, egész nap nem lehetett téged elérni, több sms-t írtam neked, s hívtalak is többször. Mivel semmire sem válaszoltál, így újra árulni kezdtem - de a korábbi vevőm már vett egy Q66-ot. 25-én, azaz péntek délután csörgött a telefonom, s lecsesző hangnemben elmagyaráztad, hogy milyen szemét vagyok, mert megint árulom a procit, s hogy mennyire beszennyeztünk itt téged Ati007-tel. Ide én azután írtam, hogy Ati007 privátban írt nekem egy levelet, hogy óvakodjak tőled, mert már napok óta őt is hülyíted, s kéne neked osztani mindkettőnk részéről egy fekete pontot. Délután 14.50-kor megint felhívtál, hogy 15 óráig esküszöl, hogy elutalod a pénzt. Ekkor mondtam neked, hogy ezt kétlem, mert erre mindössze 10 perced lenne (s a bankod bezár háromkor - ezt mondtad). Akkor kitaláltad, hogy felautózól Debrecenből, mert amúgy is konyhabútort kel nézned, s személyesen fizeted ki nekem a procit s veszed át tőlem. Erre én azt válaszoltam, hogy csak abban az esetben lesz ez így, ha közben egy új, másik vevő (Hódmezővásárhelyi) nem utalja el addig a pénzt. Ő tőle 17 óra körül kaptam meg egy emailben azt az igazolást, hogy utalt, ezután küldtem neked az sms-t, hogy sajnos erről lekéstél.

    Mivel tudtad, hogy nem biztos, hogy tiéd lesz a proci, s nem csak emiatt jöttél fel Pestre (hanem a konyhabútorért is), így ne kérd rajtam számon az utazási költségedet, meg az idődet! Jól tudtad, mit vállasz be! S hogy miért csak akkor értél ide? 15 órakor még azt mondtad nekem a telefonban, hogy azt a 200 kilométert te 1,5 óra alatt meteszed, semmiség az egész. Most meg már 240 kilométerről beszélsz, meg arról, hogy te nem vagy rakéta.

    Tudod, az a legnagyobb baj veled, hogy összevissza beszélsz. Miattad elveszettem egy biztos vevőt, mert neked tartogattam a procit egy egész napon keresztül, holott te fel sem vetted a telefonodat, és az sms-ekre sem válaszoltál. Ez pedig már a második ultimátum volt neked. Miattad kiszedtem a gépemből a procit, becsomagoltam és megcímezve várt téged a polcon. Te meg szartál az egészre nagy ívben.
    Majd mikor előkerültél, lecsesztél, hogy miért árulom újra a procit (olyan voltál, mintha egy egész nap kimaradt volna nálad), meg hogy neked mindenképpen az enyém kell, mert Ati-énak nincs garija se, meg doboza sem, s hogy az enyém mennyivel jobb vétel.

    Engem az nem érdekel, hogy végül az övét vetted meg, mert szerencsére a második komoly vevőmet már nem hagytam, hogy elcseszd, de hagyd abba hazudozást és az összevissza beszélést. Ha valaki meghallja a hangod a telefonban, egyből egy személyiségzavaros, összevissza beszélő, minden pillanatban mást állító ember rajzolódik ki előtte.

    Nem érdekel, ha nem kapsz fekete pontot, de engem messze kerülj el a jövőben! Nem állítom, hogy csaló vagy, de komoly személyiségzavarokkal küzdesz, s nekem erre nincs most kapacitásom!

    [ Szerkesztve ]

  • beltram

    tag

    válasz swgamer #5228 üzenetére

    Nem szeretnélek minősíteni, de ha nem is kapsz feketét, ebből a hozzászólásból mindenki eldöntheti, hogy érdemes veled üzletelni, vagy sem. (én mellesleg csak akkor zárom a hirdetéseimet, ha a vevő visszajelzett, hogy tökéletesen működik az áru, nem akkor, amikor a pénz a zsebemben van.)

    [ Szerkesztve ]

    pace be with you

  • beltram

    tag

    válasz swgamer #5236 üzenetére

    a "ha"-val kezdődő mondatoknak az üzleteknél nem sok jelentősége van, de tényleg nem vitatkozni szerettem volna, csak leírtam a véleményemet.

    pace be with you

  • AirBooms

    addikt

    válasz swgamer #5236 üzenetére

    Tudtad, hogy nem 100 %, hogy a tiéd lesz a proci, sőt, azt mondtam, valszeg addigra már másé lesz. De te nem bántad, hogy elindulsz, mert bútort is nézni akartál. Ne írd, hogy potyára jöttél volna!
    Mellesleg nagyon jól tudtat te azt is, hogy ha ezt nem is, de Ati007-ét meg fogod venni! Úgyhogy ne problémázz már itt a 20k-s útiköltségeddel!
    Csak magadnak köszönheted, hogy végül is nem postán kaptad meg a procit, hanem plusz 20k-ért! Sőt, ha az eredetiekhez tartod magad, akkor már csütörtökön(!) nálad lett volna az én procim, mert én nem postával, hanem GLS-sel küldtem volna, úgy, hogy a költségeket én álltam volna! Ezt is jól tudtad!
    Szóval csak magadnak tehetsz szemrehányást a bénázásért, a töketlenledésért és a kavarásért!

  • AirBooms

    addikt

    válasz swgamer #5240 üzenetére

    A kutya nem magarázkodik itt, persze, ha a tények korrekt helyre rakása neked magyarázkodás, akkor valóban ezt teszem... Az pedig, hogy le bírok írni értelmes, összefüggő mondatokat - veled szemben -, az részben adottság, részben tanult tulajdonság. Az, hogy ez neked közel sem megy ilyen jól, nehogy már az én problémám legyen.

    Amúgy meg senki nem utasított téged. Nekem az volt a feltételem, hogy csak előre utalás esetén postázom. Te ezt elfogadtad, innentől kezdve utólag ne reklamálj!
    Ezenkívül senki sem siettetett, de azt se várd el tőlem, hogy napokig tartogatom neked a procit, ha van rá másik vevő is.
    Érdekes, azóta már el is kelt, úgy hogy tegnap utalták a pénzt, ami ma megjelent a számlámon, s én meg már fel is adtam a csomagot. Ezek szerint mégis csak működik ez a verzió ebben az univerzumban...
    Ha amiatt vagyok zűrős, mert korrektül lebeszélek emberekkel üzletet, majd azt ennek megfelelően le is bonyolítom, akkor tényleg megérdemlem a fekete pontot, meg mindenféle egyéb átkot is.
    Szerintem aki egyszer beszél veled telefonon, annak egyből lejön, hogy mennyire személyiségzavaros, intelligenciával kevésbé megáldott emberke vagy.
    Persze ettől még jogod van itt üzletelni, csak ne velem próbálkozz!

    Mod: amúgy örülök, hogy mégis csak behúzták neked a második fekete (negatív) strigulát is (azt meg csak most tudtam meg, hogy korábbról is volt már egy neked)... :((

    [ Szerkesztve ]

  • AirBooms

    addikt

    válasz swgamer #5255 üzenetére

    Leállhatnál azzal, hogy privátban fenyegetsz!
    Egyrészt mert be vagyok tojva tőle!
    Másrészt, mert gyerekes!

  • greatchaos

    addikt

    válasz swgamer #5258 üzenetére

    hagyd már abba ezt a hangnemet kérlek.

    téged minősít, ha ilyeneket írsz - nem gondolod?

  • AirBooms

    addikt

    válasz swgamer #5258 üzenetére

    Miért találkoznék veled bármikor is?
    Nekem semmi dolgom veled.

Aktív témák