Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Petek

    tag

    válasz ricsi99 #812 üzenetére

    Megértem, hogy ideges vagy, de szépen higgadtan kérj egy cserekártyát mikádótól ( ezt a lehetőséget Ő is említette ) arra az időre amíg megjön a tiéd, illetve állapodjatok meg egy határidőben és akkor egy kicsit nyugodtabb lehetnél. Sztem Te mindenképpen jobban járnál, ha megkapnád a 2 új kártyát, mint ha az 55K-t, úgyhogy PEACE, és egyezzetek meg szépen higgadtan.

    In vino veritas

  • Sárpac

    nagyúr

    válasz ricsi99 #812 üzenetére

    Szia!

    Nem akarok beszállni, de azért leírnám személyes tapasztalataimat a nagykerrel kiskerrel kapcsolatban.
    2004ben rendeltem br.120k-ért egy MSI 6800GT AGP típusú karit.
    A kari rendeléstől számított 2.hét végén érkezett meg.
    Mondanom sem kell már nagyon vártam 1idegbaj. Puff bele is vágtam a gépembe gyorsba és indítom, nagy füst kellemetlen szag kártyán nagy égés nyom. Na erre jött a 2.idegbaj. Felhívtam a kiskert, hogy gyorsba küldjék is vissza a nagykernek cserére. (a törvény szerint 3 napon belül ui. csereköteles vagy zsé visza) A kiskeres fickó nyugatott, hogy másnap megy a nagykerhez és elintézi. Mondanom sem kell a nagykernél nem volt ilyen, de még csak hasonló típusú kari sem 3.idegbaj. Vártam 1hetet ígérték, hogy biztosan jönni fog nem jött. Vártam még 1hetet akkor sem jött ilyen kari. Még két újabb hét semmi, ígérgetés stb. (közben a kari piaci ára kb. 30k-t esett) mondom oké elég zsét vissza hát sajna 90k ennyit tudnának visszadni 4idegbaj. Kövi héten már a 5. idegbaj és dühroham után végre megjött a csere karim megspékelve egy Doom3al amivel persze kinyalhattam a hátsóm.

    Alapfesz alatt a maximumon túl!

Aktív témák