Hirdetés

Aktív témák

  • válasz beltram #4136 üzenetére

    Sajnálom, amennyiszer megszívtam már ezzel a félretevéssel meg várással, én eladom a legbiztosabbnak tűnő embernek. A számomat meg már pénteken tudtad, de most már úgyis feleslegesen koptatjuk a billentyűzetet, így alakult, sajnálom. A kezdeti 3k-s ajánlatod meg nem tűnt túl komolynak, ebből indultam ki. Azt meg honnan tudtam volna, hogy tényleg komolyan gondolod? Nem ismerlek.

    Picco: nem beszéltünk meg konkrétumot, s a rossz tapasztalataim miatt igen, a telefonos jelentkezés nálam übereli a privátot. Elégszer álltam már a priviben megbeszélt talihelyen egymagamban, a megadott szám meg ki volt kapcsolva.

    Ndruu: nyilván nem 1000Ft-n múlt a dolog. Úgy szoktam csinálni, hogy ha érdeklődik valaki priviben, akkor megadom a számom egyeztetés végett. Akinek eladtam, a telszámom elküldése után egy órával már jelentkezett és aznapra meg is beszéltük a talit. Szerintem itt kezdődik a komoly vásárlási szándék.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Aktív témák