Hirdetés

Aktív témák

  • BULLMASTI-F

    csendes tag

    válasz Mr X #2064 üzenetére

    Több forumon is megfordult már, és csomó más helyen. Hogy neked mi sántít, és mi nem az a te saját suverén jogod. Illetőleg én is adtam már el itt a ph-n nagy értékű notebook-ot, és természetesen tájékozodtam, tájékoztattam a vevőt a megbízhatóságomról is. De olvasgatva ezt a topikot úgylátom sokszor keverednek gynúba olyan emberek akikről később kiderül hogy nem is volt vaj a fülük mögött. Én (engedelmeddel) csak annyit merészeltem az ügyben megjegyezni, hogy nekem, és tudtommal sok más embernek sem volt vele gondja. Amit tudok, hogy nehézségei vannak, és szerintem csak félreértés lehet a dologban. Természetesen nem tudom mi hogy történhetett, és nem is célom belefolyni. De szerintem a topikból, illetve a topik történetéből okulva kár lenne valakit el, és megitélni, föleg nekünk akik azt sem tudjuk mi történt. Ha csalt, az persze nem mentség semmire, és pusztuljon az ilyen ember :((( De egy tény. nekem utalt egyszer egy igen komoly összeget. Nagyon sokára jött meg, illetve meg sem jött (nem az ő hibájából) ezután személyesen felkeresett és nagyon korrekten kártalanított! egyébként megkérdezhetem te ki lennél itt a forumon? Illetve milyen minőségben vagy jelen, kérdőjelezel meg engem?

    Ebben az országban, a maximális cél a minimum:-( Ami nem öl meg, az megerősít. tehát akkor ami megöl, az nem erősít meg?

Aktív témák