Hirdetés

Aktív témák

  • YouCanCANON

    tag

    válasz fuzik #1913 üzenetére

    kérjen bocsánatot a halál! nemtudom miért kell belepofázni olyan dologba amiröl nem tudsz semmit?! konkrétan gigabites PCI 32bit csatolós kártyát kért az illetö... az nekem nem egyenlő az Intel karival... felsoroltam mi szokott lenni (Intel, DLink, 3Com, Broadcom és ezek OEM verziója) a dlink amit küldtem, nem tetszett visszaküldte bontatlanul, ki se probálta! akkor meg mi van?! kicseréltem 3Com kártyára amint tudtam... nyilván nem fizetek vissza lóvét csak azért mert valakinek a felajánlott cuccok közül amit küldtem nem tetszik valami... :W ezt nehéz felfogni? én nem szoktam itt direkt beleugatni mások eszmecseréjébe, mert nem tudhatom, hogy beszélték meg, kinek van igaza, stb... ha meg valamit nem tudok akkor vagy kérdezek, vagy hallgatok. nem osztom az észt, meg lehuzom a másikat látatlanba! és mégis kit akartam félrevezetni? én nem beszéltem egyikőtökkel sem... na szeva, szép napot! további jó szórakozást :P

    You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

Aktív témák