Hirdetés

Aktív témák

  • operator10

    aktív tag

    tevEee Ujoncnak egy mega fekete pont. Alkudtam vele egy régi "filléres" alaplapra. majd mikor láttam hogy frissen reggelt ujonc, írtam neki hogy csak akkor lesz üzlet ha elküldi-tesztelem-ha ok-megy a pénz. És közöltem vele hogy ennek az az oka hogy engem már néhányszor lehúztak itt, és sajna sokan másokat is. Erre közölte velem hogy ő nem ujonc, csak újbol reggelt, mert elfelejtette a régi nevét :((( És már régen, régota itt van. Amiket anno vett cuccokat most akarja eladni. Továbbá arra is felhívta a figyelmemet hogy gyenge a dumám mert ő nem hiszi el hogy egy operátort le mertek húzni :D Mire én. Ember. itt moderátorok vannak nem operátorok, ezt illene tudnod ha olyan régi PH-es vagy. Ezek után nem érdekelt tovább az egész. De írt még egy privit hogy na mivan, de csendben vagy. mert ugye közben RIOS hiba volt, de sajnos ezt sem vette észre, azt sem tudta mi az. nagyon vigyázzatok vele. És a tököm kivan már az ilyen lehuzos kis k******g ökkel :(((

    Természetesen a privát-okkal indent tudok bizonyítani :K

    [ Szerkesztve ]

    "Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

Aktív témák