Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz OhAi27 #17066 üzenetére

    Dolgoztam nyomdában, PS, Corel, AI ismeret nem árt, színmódok, papír méretek és típusok kellenek, de ezt ott megtanulod. Rip szoftvert is ott kell, ami van a géphez. Ha van aki megmutassa, akkor megy utána gyorsan, ha magadtól kell rájönni, akkor lesz pár ív selejt :DDD
    Nyomdagép és nyomdagép között is van néhány különbség: sztem Te digitre kerülsz, az nem nagy kunszt, ha kiismered. Az a baj, h sz@r állományokat küldenek, amit javítani nincs idő, mert minden last minute, bele nem nyúlhatsz, mert nem fizetik ki és ha sz@r akkor rádvarják... tehát a gépen kell állítgatni.

    Nekem is volt ~70k bruttó (azaz a számlán ennyi lett volna, nettó veszteség kb. 20-30k-t jelent ez) szopó a kapott sz@r állomány miatt, érdekes volt, h engem b.tak le, mikor bejött a hibás állomány, átment ellenőrzésen a mintát megmutattam... sebaj, ez van, a melósokat lehet leb@szni, a főnököket nem. Jók az olyan cégek, ahol 1 melósra 3< főnök jut... Most legalább 1:1 az arány, nincs is pletyka a cégnél :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák