Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Wyll #8013 üzenetére

    Külön téma. Cégnél egy kistérségi közéleti lap készül, ahhoz kell a font. Kollégának a Helvetica Inserat megvan, annál jobbat nem találunk, de köszönöm a fáradozásodat Met.

    Amit én készítek, az egy jövendőbeli internacionális mega-áruházlánc szórólapja. Jelenleg egy boltal rendelkeznek a városunkban... :D

    Mondjuk a tulaj profi: korábban az Elektro Pont BP-i nagyáruház vezetője is volt, onnan az Euronics elcsábította, a felsővezetői közé került (mindíg rokoni szálakkal hecceltük, de csak tehetséges)...
    Meglepő módon normális az alkalmazottakkal, vevőkkel. Hazavágyott, én meg bedolgozó vagyok :)

    Másoknak is dolgozom persze, helyi szinten, de eléggé le van osztva a dolog. Most indult itt egy kis design cég, van egy másik is, az inkább webes arculattal, honlapokkal foglalkozik. Ehhez még itt egy nagyobbacska nyomda, teljes pro gárdával...

    És ezek mellett a rengeteg önkéntes :) meg azok, akik bár sem helyesírásban, sem bármilyen programban nem járatosak, de otthon A4-re paint+wordartal alkothatnak...pl. a cégük szórólapját. :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák