Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz ViZion #7763 üzenetére

    És szerinted házi használatra megfelel egy free is, vagy szerezzek be belőle egy pro-t? Egy free portable-t letöltöttem, és most azt nézegetem, egyelőre még nem látom át öt perc alatt, de azt már látom, hogy néhány funkciója le van korlátozva. Például pont a rendszer optimalizáció, amire a legnagyobb szükség lenne, az csak Basic-ben érhető el.

    A rendszerdiagnózisban a rendszervédelemben 6350! hibát talált. (Prevent spyware from being installed in your PC — ezt a mondatot nem igazán tudom értelmezni. Megvéd a kémprogramoktól, mielőtt azok felkerülnének a rendszerre telepítés által? Jól értem?). Ez a szám reális lenne szerinted?

    No, mindegy, lefuttatom a tesztet, aztán meglátjuk, széna-e vagy szalma? Azért csináltam backupot a progi használata előtt a biztonság kedvéért.

    Ha úgy gondolod, hogy itt off lenne ezekre válaszolni, légy szíves adj tanácsot mailben. Nem vagyok nagy hekker.

    Jeleneg 39 folyamatom fut. Az lenne a cél, hogy ezeket csökkentsük. Ha erre nem képes, akkor nem kell a progi, pedig úgy látom, egy helyen van benne minden. Csak kissé nehézkes átlátni így öt perc alatt.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák