Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Synthwave #7335 üzenetére

    Csak azt tudom írni amit írtam is: én nyomdára is dolgozom, és játszok is otthon :)
    Ezért nálam HD4770 VGA van, 4 GB ram és egy Samsung monitor, amire volt pénzem :D Tökéletes ez is, még egy monitor jó lenne a palettáknak, de a válság megtizedelte (szó szerint) a munkát, tehát nem kell...
    Otthonra nem vennék ennyire célhardvert, mert a 3D hiányozni fog -még netezésnél is!!! (új FF-nél már dolgozik a kari is, ott a sok flash, etc...)

    Ha cég, akkor meg mindegy, amíg futja rá... de én -ha lehetne- egy 6 magos AMD + 8 GB DDR3, és egy jó Dell/Eizo 24˝ + egy második tetszőleges 19˝ monitort kérnék... meg normális asztalt és széket, nem ezt a...irodai minőséget... pl. gurulós a székem, pedig utálom :O a gurulóst.

    "Hát alapvetően festeni szeretnék" ezt nem tudom pontosan mit takar (pl. rajztáblával, vagy ilyesmi?), van aki 3D-hez textúrákat készít PS-ben, hatalmas vásznakon, semmi extra nélkül (szintén gamer PC-n...) [link]...

    Dluinet, Te min dolgozol (...de ne azt írd hogy Heidelberg akármi, hanem a PC konfigod :D )

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák