Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Speeedfire #6912 üzenetére

    Kétszer egyformára ő sem tudná megcsinálni. A landscape-festős résznél elég sok a véletlenszerű elem, gondolok itt az ecsetvonásokra. Azt nemigen lehet megismételni. Úgyhogy az egész amolyan filing munka, de jól mutat.

    No, és persze ha neki 4 óra, aki valószínűleg erre van szakosodva és tucatszám készít hasonlókat, akkor annak pláne több, aki még sosem csinálta.

    @ViZion: igen, lusta vagyok, ahogy azt fentebb is leírtam. De úgy is mondhatnánk, hogy van jobb dolgom is. Meg úgy is, hogy szimultán annyi mindennel foglalkozom (olyan sokoldalú vagyok, hogy az már majdnem gömb), hogy ritkán jut idő valamit is befejezni, mert belefogok másba. Ha pl egy jó zenei motívum ugrik be, nosza elő a billentyűzetet meg a Sonart, és kidolgozom, legalább ötletszinten. Aztán feljátszom, hogy el ne vesszen. Ekkor már ismét van egy újabb félkész zeném is. Én vagyok a félkész alkotó. :DDD Szinte minden munkám félben van...

    Ezt nézd meg: 24 magos proci! Nekem is kell!!! :O

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák