Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Vesa #27945 üzenetére

    De ki is terjeszthetjük a teljes csomagra, akkor viszont szintén tévesen számolsz, hiszen a teljes csomagban MINDEN szofver benne van. Aligha vetted meg korábban bármikor az összes Adobe terméket 300k-ért

    Ne haragudj, de leírtam, nekem nem kell a teljes csomag, mert felesleges.
    Régebben, az Adobe is több csomagot árult a felhasználó valós igényei szerint. Pl. nekem a Design Master csomag feleltmeg, mert ennek a tartalma fedte le azt amire nekem szükségem van és igen 320 eFt volt (Photoshop, Indesign, Illustrator, Acrobat).
    Most, teljesen feleslegesen kell fizetnem 20 másik alkalmazásért, amit még csak nem is telepítek fel, mert nincs rájuk szükségem, cserébe évente kifizetek annyit, mint eddig 4-5 évente. Ez megéri az Adobe-nak, nekem nem!!!
    És nincs konkurencia, nincs más lehetőség, mert sem a nyomdák, sem a partnerek nem fogadnak el más alapanyagot, vagy munkát.

    --

    Egyébként vásárolhatsz dollárért is, és sokszor van akció.

    Ja, meg vadászhatsz kuponra is, és kb. 40eFt-ért megvan a teljes csomag, de a megoldás az lenne, ha több csomag lenne a felhasználást figyelembe véve, mint régebben és megfizethetőbb áron.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák